Як доглядати за варильною панеллю?

як доглядати за варильною панеллю ?

Вам знадобиться
 • Варильна панель
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Сучасна варильна панель виробляється з склокераміки, оскільки цей матеріал відрізняється довговічністю, і при належному догляді відповідає всім вимогам, що пред’являються до побутової техніки в домашньому господарстві. Кожна господиня повинна знати, як доглядати за варильною панеллю. Для початку варто відзначити, що плиту необхідно очищати після кожного використання, при цьому категорично заборонено застосовувати залізні мочалки, ножі, щітки. Також не рекомендують використовувати абразивні засоби. Краще придбати спеціальну щітку для варильної панелі.

 • . 2

  Вартість на них різна, наприклад щітка від Electrolux обійдеться приблизно в 200 руб. Для правильно догляду необхідно розуміти, як працює варильна панель. В основу процесу закладена технологія індукції. Саме тому варильна панель швидше нагрівається, при цьому коефіцієнт втрати тепла значно менше, ніж у інших панелей. Використання енергоекономічних, оскільки витрата струму іде не для розігріву небудь спіралі, а тільки для створення магнітного поля в індукційній котушці. У побутових умовах корисно знати, як розібрати варильну панель.

 • . 3

  Для цього слід підходящої викруткою викрутити гвинти по периметру і зняти кришку. Дещо складніше самостійно підключити варильну панель. Для цього необхідно знати, як підключити незалежну варильну панель по прикладеної схемою. Для початку варто перевірити панель на цілісність. Потім необхідно зробити пропил в стільниці, в яку вона буде вмонтована. Далі рекомендується обробити місце спила силіконом, щоб запобігти відшаровування стільниці. Потім згідно інструкції підключити панель.

 • . 4

  Виробники передбачили функцію блокування, щоб діти, граючись, не могли збити настройки плити. Саме тому необхідно пам’ятати, як розблокувати варильну панель. На панелі управління є кнопочка із зображенням ключа. Утримання цієї кнопки протягом 10 — 20 секунд призводить до зняття блокування. Також можна анулювати настройки при виключенні плити з мережі приблизно на 10 — 30 секунд. Сучасна варильна панель — це незамінний атрибут на кухні. Для підтримки її функціональності необхідно дотримуватися правил догляду, які прописані в правилах експлуатації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :