Як домогтися чоловіка і вийти за нього заміж?

як добитися чоловіка і вийти за нього заміж?

Вам знадобиться
 • Бажання знайти любов
 • Бажаний чоловік
 • Вивчення інтересів
 • Підбір іміджу, правильні слова
 • Бажання вийти заміж
 • Проектування сімейного життя
Інструкція
 • . 1

  Незалежно від віку і соціального стану, жінки шукають любов, знаходять, люблять, втрачають, страждають, знову шукають, і такий от круговорот характерний практично для кожної окремо взятої жінки чи дівчини. І винятків практично не буває. Всі хочуть любити і бути коханими. Але на жаль, від невдач не застрахована жодна представниця прекрасної статі, наскільки б красивою, розумною, багатою, доброї чи успішний вона не була. Справжня любов не вибирає гроші або красу, насправді, почуттям здійснено не важливо, наскільки привабливо обличчя або фігура, все набагато складніше, а може і простіше. Любов або є, або немає. Але проте, щоб викликати до себе почуття певного чоловіка жіночих хитрощів ще ніхто не забороняв. А вже наскільки вони ефективні — покаже результат.

 • . 2

  Отже, бажання знайти любов мається, що робити далі? Звичайно, з порожнього місця будь-які дії абсолютно безглузді. Щоб домогтися любові чоловіка, як мінімум потрібно мати на прикметі конкретного хлопця, який подобається, приваблює фізично і морально. Тобто є людиною, з яким дівчина-жінка хоче пов’язати своє життя, а це означає, що жити разом з ним, ділити з ним свій побут, народжувати від нього дітей і разом старіти. І адже насправді це дуже серйозний вибір. А тому, перш ніж робити які-небудь дії щодо конкретного чоловіка, потрібно гарненько подумати і все проаналізувати. І якщо перспектива провести своє життя з цим бажаною людиною не лякає, а повністю влаштовує, то можна починати планувати свої дії — як домогтися чоловіка і вийти за нього заміж.

 • . 3

  Не будемо розглядати варіантів як познайомитися. На даному етапі передбачається, що хлопець і дівчина вже знайомі. Тут більш актуальне питання — як залучити хлопця, щоб у нього виникло бажання зробити знайомство більш близьким. Для початку потрібно проаналізувати і систематизувати всі відомі дані про хлопця, його характері, його звички та вподобання. Адже давно відомо, що початкові відносини складаються із спільності інтересів, з зовнішньої привабливості по конкретному типу, з якихось взаємовигідних інтересів. Все це може досить відчутно зіграти дівчині на руку і послужити в якості первинної приманки. Подобається хлопцеві футбол? Чому б не ходити на матчі з його компанією? Любить смачно поїсти? Можна влаштувати вечірку у себе і похвалитися власноруч приготованими стравами.

 • . 4

  Якщо основний список інтересів хлопця приблизно складений, то прийшов час постаратися максимально привернути до себе його увагу. Імідж. Він з цікавістю дивиться услід блондинкам? Можна поекспериментувати і стати хоча б на час гламурної блондинкою в його смаку. Такий варіант залучення дозволить закинути непогану наживку і викликати не лише дружній інтерес, заснований на спільності поглядів на життя (про що йшлося вище), а й залучити чоловіка в сексуальному плані, тобто об’єднати дві найважливіших і найсильніших складових будь-яких близьких стосунків. Цей варіант практично безпрограшний. Жоден чоловік не в силах встояти перед об’єктом жіночої статі, котра поєднує в собі друга і коханку, спільні інтереси і сексуальний потяг. Це вже просто важка артилерія, що вбиває наповал.

 • . 5

  Як домогтися хлопця — ще основна проблема. Питання в тому — як його утримати і більше того — як вийти за нього заміж. Тому як, чоловіки гуляють з багатьма, але ж одружуються в основному на одній єдиній, тій самій. І спочатку у всіх своїх діях дівчині потрібно орієнтуватися на мету стати саме тією самою для нього. Що для цього потрібно? Адже не секрет, що навіть маючи прекрасного друга і коханку в одній особі хлопець про загсі думає в останню чергу. Так як же підвести його до цього рішення про шлюб, якщо домогтися відносин з ним вдалося, але руку і серце він поки не поспішає запропонувати? Ось тут і починається основний, найскладніший і хитрий етап нашого плану. Потрібно викликати в чоловіку думки про дівчину як про майбутній дружині. Це складно, але небезнадійно. Слід дуже акуратно і ненав’язливо увійти в його життя. Як це зробити?

 • . 6

  Для початку найголовніший момент — увійти до його сім’ю і сподобатися його мамі. На першому етапі це не так складно. Довго зустрічаючись, рано чи пізно з мамою він познайомить, і ось тут головне показати себе турботливою такий домогосподаркою, здуває пилинки з її сина. Якщо це вдасться, можна бути впевненою, що весілля не за горами. Але симпатія матері ще не все, потрібно щоб хлопець і сам захотів зв’язати себе узами шлюбу. Але й тут всі дії по залученню досить таки прості і тривіальні, але незважаючи на простоту — майже магічні. Час від часу в розмовах про побут або яких-небудь домашніх справах ненав’язливо потрібно вкручувати слово — Ми. Тобто, кажучи про господарство увазі будь-які спільні дії — ми зробимо, ми підемо, ми купимо і так далі. Вся магія в словах і їх чарівному впливі на психологію.

 • . 7

  Подібна тактика називається проектуванням. Все просто, підсвідомо чоловік почне мислити в тому ж ключі. Тобто з тими ж самими — ми, разом, удвох. А такі поєднання слів і мають на увазі під собою спільне життя. Це означає, що мислячи подібним чином (з легкої руки дівчини), він ніби вже морально готується до того факту — що це саме МИ (шлюб, сім’я, спільне життя) неминуче і само собою зрозуміло. А все інше вже справа часу. Так що, при правильних діях і систематизованому підході, завоювати чоловіка і вийти за нього заміж є справою техніки, планування і терпіння. Не варто квапити події, потрібно просто бути послідовною і хитрою. Щастя і любов у наших руках, варто тільки захотіти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :