Як домогтися дівчини: 5 ефективних способів

як добитися дівчини: 5 ефективних способів

Вам знадобиться
 • Впевненість
 • Охайність
 • Почуття гумору
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж перейти до опису того, як добитися дівчини, необхідно отримати інформацію про те, що вони собою представляють, який їх характер і загальні риси, що вони люблять і, навпаки, які фактори їх дратують . Кожна дрібниця і кожен нюанс можуть зіграти свою роль при знайомстві і завоюванні серця дівчини. Як відомо, жінки дуже навіжені. Їх настрій залежить від безлічі речей і явищ і може мінятися кілька разів протягом дня. Досить сказати їм ласкаве слово або вчасно зробити комплімент, як вони стануть веселими, самими добрими істотами на світі. У цей момент можна попросити їх про що завгодно, вони зроблять все, щоб ще раз почути гарні і приємні слова на свою адресу. І навпаки, варто сказати що-небудь грубе або зробити зауваження, вони тут же хмурніють і стають недоступними.

 • . 2

  Як відомо, чоловіки більш боязкі і сором’язливі, коли справа стосується знайомства з дівчатами. Правда, зовні це ніяк не проявляється, проте в душі в цей момент у них відбувається сум’яття. Чого їм варто переступити перешкоду і зробити перший крок. І на противагу їм, дівчата хоч і показують зовні своє збентеження, при цьому червоніють, опускають очі, заплітається язик, проте ж вони більш розкуті, ніж протилежну стать. Проте, так вже прийнято давно, що якщо між двома молодими людьми виникло почуття симпатії, то перший крок, як правило, робить чоловік. Правда, існують і виключення, коли дівчина сама намагається познайомитися з молодим чоловіком, підходить до нього, просить номер телефону і навіть призначає з ним зустріч. Але таке явище має місце не завжди. Організаторами є саме чоловіки.

 • . 3

  Отже, які ж способи і в чому полягає секрет успіху завоювання серця дівчини? Кожен чоловік повинен враховувати такі особливості. Перший спосіб. При знайомстві з хлопцем кожна порядна дівчина звертає увагу не тільки на його зовнішні дані (очі, волосся, губи, статура, ріст, руки, голос, тембр), а й на те, як він одягнений, ніж від нього пахне, охайний чи він чи ні. Це дуже важливо, так як молода особа не захоче мати справу з людиною, у якого брудні нігті, вуха, волосся, і від якого неприємно пахне. Чистота і охайність, строгий і тонкий аромат сильного чоловіка може звести з розуму будь-яку жінку. Навіть занадто критичну і самовпевнену, незалежну і самозакоханий. Це один з важливих моментів, які повинен враховувати чоловік, знайомлячись з дівчиною і домагаючись її розташування.

 • . 4

  Другий спосіб. При знайомстві з дівчиною, наприклад, на першому побаченні з нею, не варто пропонувати їй піти в кіно. Будь зрозуміє, з яких міркувань це робиться: щоб, поліпшивши момент, обійняти її і поцілувати, навіть не цікавлячись, чи хоче вона цього чи ні. Водити її по дорогих ресторанах, щоб залишити враження щедрої людини, у якого, як прийнято виражатися, «кури грошей не клюють», теж не варто. Така поведінка тільки розчарує дівчину і ще більше відштовхне, залишивши незабутнє враження. Зазвичай дівчата люблять здійснювати довгі піші прогулянки містом, особливо в парках, розмовляючи і весело розповідаючи про свої мрії, інтереси, захоплення. Звичайно, не факт, що всі жінки хочуть саме прогулятися, цілком можливо, що деяким з них подобається провести час за чашкою ароматної кави.

 • . 5

  Третій спосіб. Щоб знати, як домогтися дівчину, потрібно знати наступне. Кожна жінка в душі щиро радіє, коли її шанувальник дарує їй квіти. Деякі чоловіки прийняли для себе аксіому, що це зайва трата грошей, що через кілька днів букет зів’яне і від нього не залишиться сліду, що краще замість цього подарує дівчині щось з біжутерії та дрібничок. Однак це зовсім не так. Квіти ніколи не набридають дівчині. Не обов’язково кожен раз дарувати їй величезний букет голландських троянд. Можна дарувати і польові, головне, щоб це було від душі і щоб дівчина зрозуміла, що чоловікові подобається робити їй приємне, радувати її, бачити блиск і чарівність в її очах кожного разу, коли він дарує їй букет різних кольорів. Навіть простий букет бузку залишить незабутнє враження і ще більше приверне увагу дівчини.

 • . 6

  Четвертий спосіб. Під час зустрічі і прогулянок не варто весь час розповідати про свої успіхи і досягнення, не обов’язково морочити їй голову про те, як їй пощастило, що вона зустріла такого чоловіка, що всі дівчата бігають за ним. Це не тільки розчарує партнерку, але й і залишить незабутнє враження, яке вона довго ще буде з огидою згадувати. Навпаки, замість цього слід ставити їй навідні запитання або відкривати такі теми, які дозволять їй розкритися, розповісти про себе, поділитися враженнями, проблемами. Жінки, в силу свого характеру, дуже витончені і легко ранимі, тому їм подобається бачити у своєму співрозмовникові людини, яка вміє слухати і навіть давати серцеві поради. Такий підхід допомагає завоювати серце і довіру дівчини навіть при першому побаченні.

 • . 7

  І, нарешті, п’ятий спосіб. Якщо чоловік хоче завоювати увагу і довіру дівчини, він повинен знати і пам’ятати, що ні в якому разі не можна тиснути на неї, щоб переконати її лягти з ним у ліжко. Це відлякає дівчину і вона не захоче більше мати з ним справу. Якщо у чоловіка серйозні наміри, він терпляче чекатиме того моменту, коли його партнерка сама вкажіть бажання. Всі ці способи дозволять будь-якому чоловіку добитися дівчини і завоювати її довіру і увагу. Таким чином, у статті були розглянуті основні моменти, які чоловік повинен врахувати і мати на увазі, щоб дівчина звернула на нього увагу, і щоб у неї виникло бажання познайомитися з ним і продовжувати з ним спілкуватися далі. Як вище вже говорилося, щиру увагу до дівчини дасть позитивний результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :