Як домогтися успіху у чоловіків?

як досягти успіху у чоловіків?

Вам знадобиться
 • Бути товариською
 • Бути хорошим другом і співрозмовником
 • Бути підтримкою і опорою
Інструкція
 • . 1

  Як радять психологи, спочатку треба дізнатися людину, тобто чоловіка, а потім тільки закохуватися в нього. Але чи чув хтось колись про подібну закономірності в житті? Радити закохуватися в того, кого треба, теж не має ні найменшого сенсу. Єдиний виходь — бути гранично уважною до об’єкта свого інтересу, не підпускати занадто близько до серця, не його самого, а ваші власні думки про нього, поки не будете хоч трошки в ньому впевненими.

 • . 2

  Любов грунтується на знанні, і ніяк не на бажаннях. Як домогтися успіху, як подобатися представникам сильної статі? У пошуках свого чоловіка, зосередьтеся на пошуках самого чоловіка, а не місць в яких це можливо зробити. Бувають часто такі випадки, жінка прийде до клубу, в надії на зустріч зі своїм обранцем, і, сама того не помітивши, захопиться чимось іншим. Наприклад, музикою або інтер’єром приміщення і ін

 • . 3

  В результаті жінка йде задоволена добре проведеним часом, але забувши про початкової мети відвідування даного закладу. «Нічого, іншим разом», — думає вона, і так може відбуватися постійно. Взагалі, якщо є таке бажання, з чоловіком потрібно багато розмовляти. Це допоможе зрозуміти людину, дізнатися його позитивні, а можливо і негативні сторони характеру. Можливо, він не зовсім той, який потрібен.

 • . 4

  Як домогтися успіху у чоловіків і завжди бути в центрі уваги? У спробі зрозуміти чоловіка не переборщіть, не ставте занадто багато питань, він сам все розповість, головне вмійте слухати в потрібний момент. З’ясуйте, яким чином він ставиться до критики на свою адресу, можливо, є сенс промовчати в деяких випадках, якщо для нього це болюча тема.

 • . 5

  Будьте йому підтримкою. Незважаючи на те, що чоловіки вважаються сильною статтю, насправді вони дуже часто потребують жіночої підтримки, організуйте йому тил. Приходячи додому з роботи, він повинен не скандали вислуховувати, а повертатися в те місце, де зігріють і зрозуміють. Таким чином, повністю зникне проблема затримок на роботі або ночівель у «друга».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :