Як домогтися взаємності від дівчини?

як добитися взаємності від дівчини?

Вам знадобиться
 • Дівчина, яка вам симпатична
 • Бажання її залучити
Інструкція
 • . 1

  Використовуйте свої кращі фізичні сторони у своїх інтересах. Якщо у вас є чудова посмішка, гарні м’язи або привабливі очі, більшість жінок будуть сходити з розуму через це, і обов’язково зверніть увагу на ваші кращі риси. Будьте добре проінформовані про різні аспекти життя суспільства, включаючи політику, музику, поп-культуру, спорт і книги.

 • . 2

  Ви ніколи не знаєте, чим може цікавитися дівчина. Однак якщо ви можете знайти деякі точки дотику, вам буде легше спілкуватися, і, нарешті, ви привернете увагу вподобаної дівчини. Не знаючи як домогтися взаємності, пам’ятайте, що потрібно бути впевненим у собі. Це може бути важким кроком, але важливо, що б дівчина не відчувала, як ви залякані. Зробіть кілька глибоких вдихів, перш ніж спробувати поговорити з симпатичною дівчиною.

 • . 3

  Дотримуйтесь особисту гігієну. Ви не повинні витрачати більше часу, ніж дівчата, готуючись вийти на вулицю, але представниці слабкої статі люблять бачити, що хлопець піклуватися про свою зовнішність. Будьте особистістю зі своїм стилем. Важливо, спробувати виділитися з натовпу, якщо хочете привернути красиву дівчину. Однак ви не повинні виділитися в негативному плані. Наприклад, ви можете носити пару кросівок з хорошою одягом.

 • . 4

  Шукаючи спосіб, як домогтися взаємності від дівчини, пам’ятайте, що чоловік цінуватися, якщо у нього є почуття гумору. Жінки шукають чоловіка, який може змусити їх сміятися і розслаблятися. Будьте впевнені в собі. Не існує нічого більш привабливого для жінки, ніж чоловік, який упевнений в собі і знає, чого він хоче. Тримайте голову високо піднятою і мати достатньо мужності, щоб підійти до дами, щоб представитися і сказати, що ви зацікавлені в ній.

 • . 5

  Участь у проведенні конструктивної розмови. Жінки добре знають, що люди тягнуться в їх красі, і, хоча це приємно, але потрібно показати, що чоловікові цікаво не тільки її тіло, а й розум. Хлопець повинен вміти обговорити питання миру або цікаву книгу, яку він прочитав. Завжди будьте самим собою і не намагатися наслідувати кому небудь. Не будьте занадто гарним — деяким жінкам можуть скористатися такими людьми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :