Як допомогти дітям сиротам на практиці?

як допомогти дітям сиротам на практиці?

Вам знадобиться
 • Посильна допомога
 • Подарунки
 • Благодійний фонд
 • Волонтери
Інструкція
 • . 1

  Шефство над дитиною. Більшість людей вважають, що допомагати сиротам досить важко і для цієї мети потрібно мати на вільному розпорядженні багато коштів. Однак це не так можна надавати посильну підтримку, і не обов’язково грошима. Якщо не можливості допомогти сиротам матеріально, можна взяти шефство над однією дитиною на відстані. Буде потрібно тільки спілкуватися з дитиною за допомогою листів, листівок і скромних подарунків.

 • . 2

  Посильна допомога. Розмірковуючи над тим як допомогти дітям сиротам, можна надавати їм хоча б зрідка посильну допомогу. Слід зателефонувати в дитячий будинок і розпитати чого потребують діти, після чого, можна буде придбати щось із списку. Також можна на свята привозити дітям солодощі і невеликі подарунки. Якщо є можливість, то слід розпитати, хто з вихованців дитячого будинку потребує лікування і оплатити його.

 • . 3

  Юридична підтримка. Щоб допомогти сироті можна надати і юридичну підтримку в питанні отримання житла. Буде потрібно довідатися про те, як стати на чергу сироті на житло, і посприяти в його отриманні, тобто взяти на себе всі питання по збору документів, дізнаватися, як просувається процес, що потрібно зробити для його прискорення та інше. Якщо є можливість то можна для цієї справи найняти юриста, тоді процес піде набагато швидше. Але якщо такої можливості немає, то доведеться все робити самостійно, тому, спочатку слід дізнатися, як отримати квартиру сироті, і проконтролювати процес на всіх його стадіях. За цей час дитина стане, як рідний, і можливо, з’явитися бажання усиновити його, щоб дати йому краще життя, а поки можна просто приходити до нього по святах, дарувати подарунки.

 • . 4

  Благодійний фонд. Якщо є бажання допомагати сиротам, то можна створити благодійний фонд, тільки для цього доведеться знайти донорів. Тоді можна буде дізнатися, як сироті отримати житло, і надавати вже професійну підтримку в цьому питанні. Також благодійний фонд може влаштовувати різні акції по збору коштів на користь сиріт. А якщо розгорнути масштабну діяльність, то можна буде залучити до фонду волонтерів, які будуть активно допомагати сиротам.

 • . 5

  Знаючи, як допомогти сиротам, можна зробити дуже багато, головне не сидіти, склавши руки, а постійно шукати шляхи вирішення їх проблем. Як правило, охочих допомогти сиротам, набагато більше, ніж кожен думає, та благодійний фонд зможе об’єднати їх, а разом можна зробити дуже багато добрих справ. Якщо вдалим метою допомагати сиротам, то можна знайти багато ідей для здійснення поставленого завдання, навіть маючи досить скромний дохід.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :