Як допомогти очам після зварювання?

як допомогти очам після зварювання ?

Вам знадобиться
 • Настоянка ромашки
 • Протизапальні краплі
 • Компреси з листя капусти
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви отримали опік сітківки, то деякий час ви можете себе почувати цілком нормально. І лише до вечора у вас з’являться болісні і різкі відчуття такі, як біль і печіння. Як допомогти очам після зварювання? Якщо піти до лікаря в той же день не представляється можливим, то зняти неприємні симптоми цілком можливо будинку, однак це не привід скасовувати свої відвідини доктора на майбутній день.

 • . 2

  Прийміть скоріше знеболюючий засіб. Повністю затемните свою кімнату або зав’яжіть на очі темної пов’язкою. Зробіть очей компрес. Попередньо доктора радять закапувати очі протизапальними краплями, наприклад, такими як, тауфон, ТОБРЕКС ®, ціпромед, Визин, тобрадекс або дексаметазон. Прекрасно в таких випадках допомагає тетрациклінової мазь, яку слід закладати під нижню повіку пару раз в день. Промийте свої очі настоянкою з ромашки або дуже міцним чаєм.

 • . 3

  Для цього слід взяти два ватних тампона, добре змочити їх настоянкою і промити очі у напрямку до носа. Щоб ще більше підсилити дію активних компонентів настоянок, їх слід використовувати і для різних компресів. Слід знати, що опік очей після зварювання називається електрофотоофтальміей. Можна також скористатися народними засобами, які пропонує народна медицина. Полегшити різь при опіку відмінно допомагають компреси з листя капусти, а також з тертої картоплі.

 • . 4

  Щоб прискорити загоєння, необхідно накладати мазь, яка прискорює відновлення клітин, наприклад, солкосерил або актовегін. На вулиці слід з’являтися на невеликий час і лише в сонцезахисних окулярах. Недотримання хоч одного правила техніки безпеки при роботі з різними зварювальними апаратами часто призводить до опіку сітківки очей. Можливими наслідками даного захворювання можна назвати сильне зниження зору і сліпоту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :