Як допомогти при отруєнні в домашніх умовах?

як допомогти при отруєнні в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Абсорбенти
 • Слабкий розчин марганцівки
 • «Регідрон»
 • Консультація фахівця
Інструкція
 • . 1

  Зі стовідсотковою впевненістю можна сказати, що кожна людина хоча б раз стикався з харчовим отруєнням. Симптоматика кишкового розладу може проявитися відразу або поступово. Звичайно ж, при важкій формі цієї недуги необхідно звернутися до фахівців, але, на жаль, зараз багато хто не довіряють медицині. І тут виникає питання, як помочьпрі отруєнні самостійно?

 • . 2

  При підозрі на отруєння необхідно скасувати всі заплановані справи і вжити заходів щодо запобігання погіршенню стану. Першою дією проти інтоксикації організму є промивання шлунка. Отже, як промити шлунок при отруєнні? Для цього необхідно розвести слабкий розчин марганцівки. Його необхідно випити приблизно літр, після чого пальцями рук натиснути на корінь язика, викликавши блювотний позив. Таким чином шлунок очиститься від шкідливих речовин. Далі, для повного очищення шлунка слід випити абсорбенти («Активоване вугілля», «Ентеросгель», «Фосфалюгель»).

 • . 3

  Після проведених процедур хворому необхідний спокій. Нудота і блювання можуть припинитися, або поновитися знову. Харчове отруєння небезпечно тим, що може спровокувати зневоднення, тому важливо пам’ятати про те, як уникнути отруєння. Для цього потрібно ретельно стежити за гігієною й уживаними продуктами, а всі овочі і фрукти добре промиватися перед вживанням. Продукти із закінченим терміном придатності взагалі не повинні перебувати в холодильнику.

 • . 4

  При лікуванні отруєння не потрібно відразу приймати рвотоостанавлівающіе і протидіарейні засоби, оскільки необхідно дати можливість організму позбавитися від токсинів. Вивчаючи тему, каклечіть харчове отруєння, важливо загострити увагу на запобіганні зневоднення. З блювотними масами організм втрачає велику кількість рідини, без якої неможливо його правильне функціонування. Тому в кожній сімейній аптечці повинен бути препарат для пероральної регідратації «Регідрон». Цей препарат розводиться в одному літрі кип’яченої води і п’ється невеликими порціями кожні 10 — 20 хвилин.

 • . 5

  Для того щоб уникнути ускладнень потрібно знати, як виявляється отруєння. У людини з харчовим отруєнням з’являються наступні симптоми: підвищення температури, втома, відсутність апетиту, нудота і блювотні позиви; діарея (рідкий стілець); надмірне слиновиділення. При появі будь-якої ознаки отруєння необхідно негайно вжити заходів щодо запобігання погіршенню стану.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :