Як доставити насолоду чоловікові на річницю весілля?

як доставити насолоду чоловікові на річницю весілля?

Вам знадобиться
 • Романтична обстановка
 • Красива білизна
 • Стриптиз
 • Домінування
Інструкція
 • . 1

  Річниця весілля — особливий день для обох подружжя, тому варто відзначити його романтично. Цей день пара може провести по-різному, відвідати виставку або театр, смачно повечеряти в ресторані, але ввечері слід неодмінно побути вдвох. Якщо дозволяють кошти, можна забронювати номер-люкс в респектабельному готелі, щоб змінити звичну обстановку і отримати максимум задоволення від своєї самоти. Однак і вдома можна влаштувати оригінальне освітлення, використовувати драпірування, незвичайну сервіровку столу. Допоможуть також свічки, ароматичні композиції. Дружині, обдумуємо, як доставити насолоду чоловікові в такий день, варто подбати про пінній ванні, закусках-афродизіаках, приємною, хвилюючою музиці, оригінальному декорі інтер’єру, а головне — повній відсутності відволікаючих чинників, таких як телефонні дзвінки, телевізор і т. п.

 • . 2

  Обов’язково варто подбати про власну зовнішність. Можна зробити дружину сюрприз, заздалегідь придбавши вишуканий комплект мереживної білизни. Бажано, щоб модель була провокаційно-спокусливою, а колір ідеально підходив обстановці, кольором очей і волосся жінки. Піклуючись про свій спосіб, необхідно вчасно зробити депіляцію, привести в порядок нігті на руках і ногах, використовувати особливі парфуми з феромонами. Ці прийоми підкажуть не тільки як доставити, але і як отримати насолоду від близькості самій жінці. Рекомендується також змінити постільну білизну, заправити ліжко ошатними, ідеально свіжими простирадлами.

 • . 3

  Залежно від своїх здібностей, жінка в настільки прекрасний вечір може підготувати небудь номер — східний танець, романтичну композицію або стриптиз. Танець з оголенням традиційно вважається популярним серед осіб сильної статі, а у виконанні своєї дружини він викличе ще більший інтерес і збудження. Щоб ефектно і красиво станцювати стриптиз, можна заздалегідь взяти кілька уроків або скористатися відео-інструкціями для самостійного вивчення. Головне — відчувати впевненість у власних чарах і подолати комплекси невдоволення своїм тілом. Перед тим як доставити насолоду жінці, чоловік проведе приголомшливо приємні хвилини споглядання танцю з поступовим оголенням. Для стриптизу важливо правильно підібрати одяг і мелодію з наростаючим темпом. За відсутності жердини цілком доречно скористатися високою спинкою стільця.

 • . 4

  Всім на світі відомо, що чоловіки з готовністю сприймають жіноче домінування в сексі. На жаль, далеко не всі дами сприймають для себе подібну поведінку. Однак для особливого дня річниці весілля дуже бажано на час змінитися і стати перед чоловіком у ролі сміливою і рішучої спокусниці. Розмірковуючи, як доставити насолоду коханому чоловікові, варто продумати свою лінію поведінки, можливі позиції, ритм і характер інтимної близькості. Нехай це буде незвичайний вечір, після якого цілком можливо, що жінка сама захоче частіше домінувати в сексуальному відношенні. Охоче підкоряючись жіночим бажанням, чоловік отримає ні з чим незрівняне задоволення, а сімейні відносини стануть більш міцними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :