Як доставити хлопцю насолоду: двоє в ліжку

як доставити хлопцю насолоду: двоє в ліжку

Вам знадобиться
 • Рух-це життя
 • Поцілунки
 • Домінування
 • Чуттєвість
 • Увага
 • Емоції
 • Рольові ігри
Інструкція
 • . 1

  Всім відомо, що секс грає важливу роль в сучасних відносинах між чоловіком і жінкою. Особливо важлива сексуальне життя для чоловіків. Необхідно пам’ятати, що найголовніше для хлопця в моменти інтимних ласк, щоб його партнерка любила секс так само, як і він. Що б знати, як доставити хлопцю насолоду, потрібно пам’ятати 7 простих правил. Рух — це життя. Чоловіки не розуміють жінок, які під час близькості просто лежать в очікуванні задоволення. Щоб задовольнити чоловіка в ліжку, дівчина повинна рухатися, навіть якщо чоловік знаходиться «зверху». Потрібно показати своєму партнеру своє бажання зайнятися з ним сексом так само сильно, як і він. Інакше як отримати насолоду від сексу, якщо жінка веде себе як «колода». Це саме неприйнятне поведінка в сексі, чоловіка це ненавидять.

 • . 2

  Будь-яка жінка божеволіє від поцілунків, ласк і компліментів. Теж саме можна сказати і про чоловіків. Вони теж люблять чути компліменти на свою адресу, люблять, коли їх цілують і пестять під час сексу. Але чомусь жінки стали забувати про це і чекають таких дій тільки від чоловіків. Але і їх це теж заводить. Як доставити справжню насолоду чоловікові без ніжних слів і пристрасних поцілунків? Вони, як і жінки, люблять вухами, але ретельно це приховують. Споконвіку жінок запевняють, що мужик в будинку і в ліжку головний. Але в сучасному світі стереотипи трохи помінялися. Нехай він буде головний в будинку, а в ліжку жінка іноді може брати все у свої руки.

 • . 3

  Іноді чоловікам подобається, коли ними керують. Він буде приємно здивований, коли оголена жінка буде диктувати свої правила в ліжку. Інтернет рясніє статтями про те, як доставити справжню насолоду жінці. Не можна бути егоїсткою. Чоловіче тіло дуже чутливо, і дівчина повинна зробити все можливе, щоб доставити своєму партнеру то неземне задоволення, яке доставляє їй він. І про це теж варто писати в інтернеті. Всі дотику повинні бути щирими, чоловік повинен відчути, що дівчина знає про його бажаннях і готова їх виконати. Тоді і він піднесе її до небес.

 • . 4

  Більшість хлопців знаю, як доставити дівчині насолоду, а якщо не знають, то питаю саму дівчину. Так що ж заважає дівчатам питати хлопців про їхні бажання і про те, що їм подобається? Іноді чоловікам здається, що дівчата зовсім не дбають про їх почуттях і бажаннях. Тому хоча б зрідка потрібно задавати своєму партнеру питання «а чи подобатися тобі це?», Потрібно дати йому знати, що вам не байдужі його відчуття. Чоловікам подобається відчувати жіночу увагу. Багато жінок соромляться, і не показують свої емоції під час сексу. А даремно. Через це часто чоловіки входять в ступор і абсолютно не розуміють, що відчуває дівчина.

 • . 5

  Не потрібно боятися стогнати, кричати від задоволення. Для чоловіків це бальзам на душу. Емоції — це найкращий шлях показати партнеру свої відчуття. Коли буденність з’їдає всю сексуальність, виникає необхідність у рольових іграх. Не потрібно боятися вносити у своє життя щось нове. У чоловіків безліч фантазій, і їх дуже легко виконати. Трохи акторської гри, костюми, і чоловік щасливий і задоволений. Не потрібно боятися розкритися перед партнером. Секс-це найголовніше для чоловіка. І якщо знати, як задовольнити чоловіка в сексі, то сам секс обіцяє бути довгим, пристрасним і захоплюючим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :