Як дотримуватися техніки безпеки з електроприладами?

як дотримуватися техніки безпеки з електроприладами?

Вам знадобиться
 • Знання правил експлуатації електроприладів
 • Знання правил техніки безпеки при роботі з ними
 • Неухильне дотримання цих правил
 • Акуратність
Інструкція
 • . 1

  Головна небезпека, що виходить від будь-якого електричного приладу — звичайно ж, удар електричного струму. Поразка струмом може призвести до зупинки серця, дихання або обширним опіків. Біжить по дротах небезпека підстерігає нас, в основному, унаслідок нашої власної безпечності. Не використовуйте несправні електроприлади. Якщо в процесі експлуатації десь «заіскрило», вимикайте тут же, не сподівайтеся на «авось». Використання несправного приладу також може призвести до пожежі.

 • . 2

  Порушення правил експлуатації — ще одна причина проблем. Ніколи не включайте декілька приладів в одну розетку. Перегрів даної розетки, та й проводки, ні до чого доброго не приведе. Не перекривайте вентиляційні отвори приладів і не допускайте попадання всередину рідини або будь-яких металевих предметів. Провід будь-якого приладу повинен лежати вільно без вигинів і заломів. На місцях заломів утворюються розриви ізоляційного матеріалу і, схопившись рукою за таке місце, можна отримати удар струмом.

 • . 3

  Особлива стаття підвищеної небезпеки — діти в будинку. Їх невгамовне цікавість часто призводить до сумних наслідків. Винахідники і експериментатори — вони знаходяться в декількох місцях одночасно, і встежити за ними важко. Основне правило безпеки тут звучить так: дитина і працюючий електричний прилад без контролю дорослих — речі несумісні! Не треба включати дитині телевізор і залишати його наодинці з мультфільмами, а самим займатися домашніми справами. Де гарантія, що в наступний момент йому не прийде в голову пограти в пожежного і уявити, що горить цей самий телевізор? Дитяча уява дуже жваво і безмежно. Пояснюйте і розповідайте дитині, чим можуть закінчитися такі ігри.

 • . 4

  Дотримуйтесь правил безпеки, слідкуйте за справністю техніки!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :