Як довести дівчині, що я її люблю сильніше?

як довести дівчині, що я її люблю сильніше?

Вам знадобиться
 • Довідатися про проблеми дівчини з нинішнім хлопцем
 • Стати для дівчини іншому
 • Смітити грошима і бути щедрим
 • Влаштовувати романтичні вечори для коханої
 • Налагодити стосунки з оточенням дівчата
 • Здійснювати для коханої божевільні вчинки
Інструкція
 • . 1

  Нерозділене кохання трапляється досить часто, адже серце дівчини вже може бути зайняте кимось іншим. Але що робити, якщо відмовитися від своєї любові не вистачає сил? Як довести дівчині, що я її люблю — така благання про допомогу не рідкість. Серце коханої жінки може відтанути, якщо новий залицяльник покаже, що він набагато краще її нинішнього хлопця. Перше, що слід зробити — це довідатися якомога більше інформації про нинішні відносини дівчини своєї мрії. Цілком імовірно, що у неї не так вже все і гладко з хлопцем. Там, де хлопець дівчини робить помилку, можна піднести себе коханої абсолютно з іншого боку. Рано чи пізно їй доведеться почати порівнювати нареченого з іншими своїми залицяльниками. Ось тоді і виявиться, що людина, яка була весь час поруч зовсім не той, кого дівчина чекала все життя.

 • . 2

  Стати хорошим другом для коханої — важливий крок на шляху до завоювання її серця. Навіть якщо зараз дівчина і не підпускає нового шанувальника до себе, то при першій же сварці зі своїм хлопцем вона обов’язково побіжить плакатися на плечі у нового друга. Якщо друг зможе по-справжньому підтримати улюблену, то з часом до неї обов’язково прийде усвідомлення того, що саме такого розуміючого чоловіка вона хотіла б бачити у себе в наречених. Можливо, побути жилеткою доведеться не один раз і не два. Тут головне проявити терпіння і вчасно почати переходити до активних дій. Спочатку можна дівчину злегка обнімати, коли вона ридає на плечі, потім почати змахувати з обличчя сльози. Колись настане момент, коли кохана, нарешті, дозволить навіть ніжно себе поцілувати.

 • . 3

  Спрямованість залицянь залежить від того, яку дівчину необхідно завойовувати. Якщо кохана жінка любить красиве життя, а нинішній хлопець не може їй це забезпечити, новому залицяльникові варто, нарешті, показати небо в алмазах. Дівчата в своїй більшості люблять гроші, тому фінансовий момент у відносинах грає для них істотну роль. Це й не дивно, адже жінкам необхідно заздалегідь думати про те, як годувати своє потомство. Слабкий чоловік просто не зможе забезпечити нормальні умови існування жінці і своїм дітям. Як тільки дівчина відчує смак безтурботного життя, вона напевно розпрощається зі свого минулого любов’ю і почне нові відносини. Крім того, дівчата терпіти не можуть жодних чоловіків, тому при своїй улюбленій необхідно намагатися якомога частіше смітити грошима.

 • . 4

  Часта ситуація, коли жінці не вистачає романтики у відносинах. Якщо вона зустрічається зі своїм чоловіком вже протягом довгого періоду часу, напевно, їхні почуття встигли трохи охолонути і улюблений вже не так часто балує своєю увагою і турботою. Тут новому хлопцю необхідно обов’язково проявити романтичність своєї натури. Влаштувати романтичний вечір при свічках на даху будинку, на морському узбережжі, прямо в лісі, нарешті, зовсім нескладно. Головне — заздалегідь продумати своє побачення до дрібниць. Можливо дівчина, вже перебуває у відносинах, навідріз відмовиться їхати на побачення зі своїм новим шанувальником. Для того щоб виманити улюблену можна просто придумати який-небудь привід. Наприклад, терміново знадобилася допомога і без участі даної дівчини ніяк не вдасться вирішити проблему.

 • . 5

  Як відомо, жінки люблять вухами. Однак далеко не завжди красиві слова про любов впливають на дівчину, особливо якщо її серце вже зайняте іншим хлопцем. У такій ситуації представниці слабкої статі хочуть бачити докази любові. Саме тому хлопцеві, охочому завоювати серце своєї коханої необхідно діяти. Найпростіший спосіб — написати на асфальті у неї під вікнами слова визнання в почуттях. Також увечері можна влаштувати у неї під вікнами справжній феєрверк із зображенням сердець або взагалі заспівати серенаду. Якщо хлопця з коханою дівчиною розділяють кілометри, то справжнім вчинком буде кинути всі свої справи і примчатися в рідне місто дівчата по її першим покликом. Красиві залицяння здатні розтопити лід у серці навіть снігової королеви, тим більше якщо її нинішній хлопець не балує її.

 • . 6

  Дієвий спосіб завоювати кохану — діяти через її сім’ю і друзів. Якщо знайомство з ріднею відбулося, слід обов’язково проявляти свою увагу і турботу до них. З друзями своєї улюбленої необхідно весь час підтримувати зв’язок. Ці люди можуть легко стати союзниками нового залицяльника своєї подруги. Тим більше існує велика ймовірність, того, що її нинішнього хлопця вони злегка недолюблюють. Дівчата люблять пліткувати і час від часу перемивати своїм хлопцям кістки. Тому цілком імовірно, що при першій же розмові коханої дівчини зі своїми подругами, вони почнуть щосили розхвалювати її нового залицяльника. Багато жінок активно прислухаються до думки своїх друзів і близьких, тому можливо дуже скоро вона перегляне своє ставлення до нового гідного нареченого.

 • . 7

  Сьогодні досить часто можна почути від хлопців: «Як довести дівчині, що я її люблю? ». Проте всі їхні роздуми так і обмежуються одним ниттям. Робити рішучі дії відносно дам, чоловіки в своїй більшості, на жаль, розучилися. Красиві залицяння більше не в моді, тому хлопці всі чекають, що «рибка» сама до них припливе. Тим не менш, жінки завжди були романтичними. І зараз представницям слабкої статі хочеться бачити біля себе справжнього лицаря. Саме прихильнику, який найбільш активно доглядає, дівчина найчастіше і віддає перевагу. Якщо нинішній хлопець дівчини буде постійно робити помилки у відносинах з нею, це зіграє на руку новому залицяльникові.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :