Як довго можна пити валер’янку?

як довго можна пити валер'янку?

Вам знадобиться
 • Настоянка валеріани або відвар валеріани
 • Інструкція щодо застосування
 • Уважність до свого самопочуття
Інструкція
 • . 1

  Валеріана — це гарне м’яке заспокійливий засіб, що допомагає не тільки при безсонні і нервової збудливості, а й при початку вегето-судинної дистонії та початковій стадії мігрені. У неї є протипоказання. Вона протипоказана у першому триместрі вагітності та при гіперчутливості. Оскільки в настойку входить етиловий спирт, то її не рекомендується застосовувати дітям до 12 років, жінкам при вагітності і протягом годування груддю.

 • . 2

  В інструкції до препарату, буває сказано, як часто можна пити валер’янку. Зазвичай відвар застосовують 1 ст. ложку вранці, іншу ввечері. Його готують із 2 столових ложок коренів на склянку води (склад 15 хв. Готують на водяній бані). Настоянку валеріани застосовують три, чотири рази протягом дня по 20 — 30 крапель. Дітям з 12 років дають по 1 краплі на рік життя дитини три, чотири рази протягом дня.

 • . 3

  Таблетки виписують по 1 таблетці три, чотири рази протягом дня. Від них ефект настане лише на 4 тижня. За рекомендацією докторів валеріану можна пити не більше 3 тижнів, а потім 1 тиждень перерву. При первісному прийомі ліки може не надавати вираженого дії. Позитивний вплив стане помітно, лише після певної кількості її прийому.

 • . 4

  Захоплюватися їй як антидепресантом і заспокійливим не можна. Тривале застосування валеріани може спричинити передозування речовини в організмі. При настанні одного із симптомів передозування ліків не ставте собі питання як довго можна пити валер’янку, а негайно припиняйте її прийом.

 • . 5

  Валеріана містить речовини, що викликають уповільнення проведення нервових імпульсів, і застосування її у великих дозах може призвести до млявості, сонливості, пригніченості, зниження працездатності і слабкості. Або навпаки може бути збудження, нудота і блювота. Через дві, три тижні регулярного застосування можуть з’явитися перебої в серці.

 • . 6

  Також при передозуванні можливий розвиток таких побічних ефектів: зниження гостроти слуху та зору, біль в голові, сонливість, загальна слабкість, біль у животі, сильне серцебиття, запор, проблеми з шлунком і кишечником. Неправильне використання навіть такого на перший погляд нешкідливого ліки може принести шкоду здоров’ю. Намагайтеся перейти на інші заспокійливі процедури: погуляти, почитати цікаву книгу, зайнятися йогою або східними танцями. Намагайтеся не пити після обіду кава і міцний чай. Не дивіться на ніч трилерів і страшних фільмів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :