Як довго зберігаються відбитки пальців?

як довго зберігаються відбитки пальців ?

Вам знадобиться
 • Олівець
 • Сканер
Інструкція
 • . 1

  Звичайно ж, не тільки люди, охочі вчинити злочин, задаються подібним питанням, але й ті професіонали, які займаються вивченням дактилоскопії. Давним-давно проводяться досліди по зіставленню відбитків на локальної або глобальної основі.

 • . 2

  Як довго зберігаються відбитки пальців. Чи можна сподіватися на те, що вони зникнути через деякий час? Однозначно, що ні. Відбитки пальців можуть зберігатися аж до декількох років. На їх збереження впливають зовнішні фактори середовища, навмисне видалення і, природно, занадто довгий термін існування. Залежно від вищепереліченого і виявляється час їх існування.

 • . 3

  Як беруться відбитки пальців. Відбитки пальців беруться за допомогою певного товченого грифеля від олівця. Даний грифель посипається на конкретний предмет за допомогою пензлика. На отриманий результат накладають спеціальну плівку, на якій фіксується весь слід своєрідного рельєфу.

 • . 4

  Останнім часом не тільки люди, що зберігають подібну базу даних, думають про те, як поставити пароль відбиток пальця, але і прості користувачі, скажімо, інтернету або особистої побутової техніки. Подібна послуга є зараз практично у всіх сучасних побутових приладах, особливо вона зручна тим людям, хто не бажає ділитися своєю інформацією. Прилад фіксує конкретно користувача і реагує тільки на нього.

 • . 5

  Звичайно ж, відбитки пальців дуже індивідуальні, саме з їх допомогою можна дізнатися ідентичність обох слідів і їх приналежність. Для того щоб звести відбитки пальців, зіставляють два отриманих результату: на предметі і безпосередньо з особистості. Тільки в тому випадку, якщо жирний слід, залишений рукою на якій-небудь поверхні, сходиться з отриманим відбитком пальця людину, не менше ніж на 65%, можна вважати, що вони повністю збігаються.

 • . 6

  Як обдурити сканер відбитків пальців. Останнім часом існують оптимальні і нові методи звірки відбитків пальців. Не тільки за допомогою графів, а й сканера. Для того щоб обдурити сканер, слід зробити спеціальний відбиток на роздрукованому лазерним принтером.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :