Як ефективно підготуватися до ЄДІ?

як ефективно підготуватися до єді?

Вам знадобиться
 • Книги
 • Ручка
 • Зошити
Інструкція
 • . 1

  Іспити завжди викликають хвилювання. Але все можна грамотно організувати. Для цього потрібно заздалегідь планувати підготовку. Протягом року вчителі проводять ряд тестів з різних предметів, не потрібно їх викидати. Поглянувши на них, можна буде згадати деяку інформацію. Також вчителі можуть повторно використовувати деякі з тих питань у майбутньому.

 • . 2

  Роздумуючи про те, як ефективно підготуватися до ЄДІ, не варто відкладати підготовку. Дуже корисно скласти графік всієї підготовки, в яку повинен входити і перерва. Дотримуючись розробленого графіка, підготовка буде організованою та ефективною. Після прочитання матеріалу слід задати собі питання щодо прочитаної теми.

 • . 3

  Ті моменти, які погано запам’яталися, потрібно ретельно вивчити, перечитавши глави або важливі розділи. Для кращого запам’ятовування дат і термінів можна створити спеціальні картки, на яких вказати той матеріал, який особливо важливий. Картки допоможуть швидше згадати все вивчене, до того ж буде формуватися зорова пам’ять, яка допоможе на іспиті.

 • . 4

  Є різні способи того, як підготуватися до ЄДІ, вибрати можна будь, переважний для себе. Оптимально, якщо підготовка почнеться за кілька тижнів до іспиту, і весь матеріал буде проходитися поступово. Як варіант можна створити систему винагород для себе. При підготовці потрібно пам’ятати, стрес може також вплинути на успішність складання іспиту.

 • . 5

  Вечір перед ЄДІ потрібно провести з користю. Заучування навряд чи допоможе, а от підготувати все необхідне буде корисно. Потрібно зібрати всі необхідні матеріали заздалегідь, такі як гострі олівці, ручки, калькулятор, замітки і так далі. Учні повинні пам’ятати, хороший сон дуже важливий в ніч перед іспитом. Вирушаючи на іспит потрібно добре поснідати, завдяки цьому мозок буде працювати краще.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :