Як ефективно побороти самотність: незвичайні способи

як ефективно побороти самотність: незвичайні способи

Вам знадобиться
 • Похід в тренажерний зал
 • Самонавіювання
 • Перестановка меблів
Інструкція
 • . 1

  Самотність — стан душі та фізичного тіла. Цей стан може бути навіть у людини, яка має безліч контактів за день і велика кількість друзів. Існує кілька способів боротьби з цією «хворобою XXI століття».

 • . 2

  Потрібно «прийняти» свою самотність, насамперед, визначившись зі своїми думками. Своє поганий настрій, роздратування з приводу відсутності близької людини потрібно викорінити. Щодня думати про те, як ефективно побороти самотність, концентруватися на позитивних думках замість негативних переживань.

 • . 3

  Похід в тренажерний зал. Але тільки не з метою завести собі нових знайомих або знайти пару, хоча це теж буде великим плюсом. Насамперед, потрібно записатися в секцію боксу. Боксерська груша і манекен для відпрацювання удару допоможуть випустити пар і натренувати м’язи живота. Це також дозволить зрозуміти, як не боятися самотності. Вигода очевидна: красиве підтягнуте тіло, що привертає протилежну стать і відкритий шлях до позитивних думок. Адже в спортивному залі так багато таких же самотніх людей.

 • . 4

  Самонавіювання і візуалізація — найкращі ліки від самотності. Ці розумові процеси повинні стосуватися, перш за все, себе. Новий день потрібно починати з уявного побудови свого образу. Ось тільки образ потрібен певний. Цей виверт пояснює, як позбутися самотності жінці. Красива, впевнена в собі і товариська — повторюючи і малюючи в уяві ці риси щодня можна домогтися багато чого.

 • . 5

  Перестановка меблів у будинку також допомагає позбавитися від самотності. По-перше, пригнічений стан поступиться місцем гарному настрою і новим емоціям. По-друге, меблі важка і переставляти її поодинці просто неможливо, потрібно буде покликати старих друзів. Надалі дружба і постійне спілкування може поновитися.

 • . 6

  Замислюючись над тим, як уникнути самотності, людина робить помилку. Саме по собі поняття «як уникнути» має на увазі те, що людина в даний момент має близьких людей, але боїться їх втратити і стати самотнім. Потрібно викорінювати такі страхи. Думка матеріальна і здатна втілюватися в життя. Можна спланувати похід до психолога, який направить плин думок в правильне русло.

 • . 7

  Ні в якому разі не варто, аналізуючи поточний стан речей і подій у житті, думати над тим, як змиритися з самотністю. Смирення не завжди найвдаліше рішення. Людина самотня, якщо сам цього хоче. Правильний психологічний настрій і кілька вищеописаних методів боротьби з самотністю — і результат не змусить себе чекати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :