Як фанати зав’язують шарф?

як фанати зав'язують шарф?

Вам знадобиться
 • Вболівальник
 • Методи зав’язування шарфа
 • Інші аксесуари фаната
Інструкція
 • . 1

  У кожного спортивного клубу є свої вболівальники. Фанатом можна назвати як окремого вболівальника, так і члена цілої групи вболівальників однієї команди. Спортивних фанатів від простих уболівальників відрізняє, насамперед, активний прояв любові до своєї команди. Для підтримки свого клубу під час матчу з суперником вони використовують цілий ряд засобів і методів. Одяг та аксесуари повинні бути підібрані так, щоб було зрозуміло, до якої саме команді відноситься фанат.

 • . 2

  Головним елементом фанатської атрибутики, без якого на арену або стадіон не приходить жоден спортивний уболівальник, є шарф фаната або, так звана, «троянда». Існує кілька методів зав’язування шарфа. Багато хто просто перекидають шарф через шию, але кінці шарфа потрібно акуратно розправити, або можна зав’язати і розправити. Другий спосіб називається «кільце»: шарф потрібно скласти навпіл, при цьому один кінець повинен бути трохи довше. Його надягають на шию і попереду одночасно простягають обидва кінці. Ще один спосіб: один кінець залишають спереду, другий закидають на спину.

 • . 3

  У дощ чи спеку фанати вкривають шарфом голову. Взимку його обмотують навколо шиї. Якщо символіка команди вишита в центральній частині шарфа, його пов’язують на лоб. Якщо у фаната шарф закриває майже все обличчя, це, швидше за все, є сигналом про майбутню бійці. Так як фанати зав’язують шарф подібним чином перед сутичкою з уболівальниками клубу суперника. Спосіб носіння «троянди» кожен фанат вибирає для себе особисто.

 • . 4

  Шарфи є лише одним атрибутом з безлічі фанатських аксесуарів, в число яких входять: шапки, дудки, стучалки, тріскачки і грим. Для того щоб оцінити весь асортимент достатньо сходити на стадіон, на будь-який матч. В даний час багато вибирають шарфи на замовлення. Це свідчить про бурхливо розвивається в суспільстві фанатської субкультури, при цьому індустрія фанатських аксесуарів процвітає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :