Як фарбувати вії, щоб вони не злипалися?

як фарбувати вії, щоб вони не злипалися?

Вам знадобиться
 • Туш для вій
 • Пудра
 • Щіточка для вій
Інструкція
 • . 1

  Існує величезний арсенал засобів, за допомогою яких виконується макіяж очей — тіні, підводка, олівці для очей, блискітки, стрази, але туш у більшості жінок займає перше місце. Адже вона як ніщо інше здатна зробити погляд глибоким і інтригуючим. Як фарбувати вії тушшю? Слід враховувати, що вії в офіс або на ділову зустріч повинні бути нафарбовані більш стримано, ніж, наприклад, на вечірку: Одного-двох шарів туші буде цілком достатньо. Якщо потрібно додатково виділити очі, то можна використовувати чорну підводку або тіні світлих відтінків. Щоденний непомітний макіяж завжди в тренді. На побачення, в кафе, в театр можна нафарбувати вії тушшю в кілька шарів і це буде більш ніж доречно. Туш для вій використовує практично кожна жінка, практику різні техніки нанесення і секрети. Як зробити вії довшими? Якщо вії короткі, не слід наносити відразу багато туші. Для початку потрібно прибрати надлишки з пензлика і після цього нанести перший шар туші. Вмочивши пензлик в футляр вдруге і вже не прибираючи надлишки, можна наносити другий шар.

 • . 2

  Існує і ще один секрет як зробити вії густіше і довше — просто перед нанесенням туші потрібно пушком з пудрою пройтися по них, а потім нафарбувати. Вії стають значно об’ємніше. Для того, щоб не відбувалося склеювання, не слід наносити туш на мокрі або жирні волоски, краще промокнути їх серветкою. У разі, якщо вже нафарбовані вії склеїлися, то є два способи як вирішити цю проблему: розчесати їх за допомогою щіточки для вій, а якщо це не допомагає, то нанести туш заново. Щіточку корисно використовувати і просто для того, щоб розчісувати нею вії, таким чином доглядаючи за ними. Також волоски можуть склеюватися від того, що нанесено дуже багато шарів туші одночасно. Тому якщо не відразу наносити на вії шар за шаром, а чекати хвилину-півтори коли туш підсохне, то прокрашивание буде рівномірне і без склеювання.

 • . 3

  Як фарбувати вії тушшю, якщо вона тільки що придбана? Зазвичай нова туш буває дуже рідкої і підсихає тільки з часом. У цьому випадку слід наносити її на припудренние вії і ризик склеювання також буде зведений до мінімуму. Вії виглядають набагато гарніше, якщо вони злегка загнуті зверху. Цього можна досягти, вибираючи туш зі спеціальною закругленою щіточкою або завивати вії спеціальними щипцями. При цьому, щоб очі здавалися ширше, не потрібно фарбувати нижні вії. Часом використання нової туші загрожує і такими неприємностями як розмазування по століть і віддруковування під очима: якщо з часом даний недолік не усувається сам по собі — у міру підсихання, значить це продукт поганої якості і його можна викинути без жалю. Втім, можна залишити футляр, промити його, налити всередину касторове масло і застосовувати для росту вій. А якщо з самої покупки є які-небудь сумніви в якості туші, то краще нею не користуватися взагалі. Від цього вії, та й очі дуже сильно постраждають. Слід звертати увагу на термін придатності при покупці косметичного продукту: він повинен бути хоча б півроку, а косметику набувати у салоні, який дорожить своєю репутацією і покупцями.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :