Як фарбувати вилиці до свята?

як фарбувати вилиці до свята ?

Вам знадобиться
 • Рум’яна різних відтінків
 • Тональний крем
 • Пудра
Інструкція
 • . 1

  Відправитися на урочистий захід без красивого макіяжу здається немислимим. Важливою деталлю в макіяжі є лінія скул. 1. Зазвичай, для того щоб висловити вилиці, використовують рум’яна різних відтінків. Відтінок і спосіб нанесення залежать від будови обличчя, від його природного кольору. Перед тим як фарбувати вилиці, потрібно визначити, який колір рум’ян поєднується з тональної основою. З дуже світлими кремами красиво виглядають персикові рум’яна, з жовтуватими — коричневі, бронзові і золотисті, а з рожевими — бузкові і яскраво-рожеві.

 • . 2

  2. Якщо необхідно прикрасити масивні високі вилиці, то рум’яна наносяться тільки на верхню третю частину щоки. Під поняттям масивні високі вилиці виступає форма щік, яка має підйом у вигляді півкола. Він починається від зовнішнього кута очей і закінчується вже ближче до вух. Як правило, його власниці не цікавляться, як накачати вилиці на обличчі — вони і так досить об’ємні. Якщо при посмішці щоки розходяться, ніби в сторони, то вилиці вважаються масивними і завищеними.

 • . 3

  3. Непомітні вилиці можна визначити, посміхнувшись. Нерухомі при посмішці щоки покажуть, що будова обличчя саме таке. Для того щоб зробити плоске від природи обличчя більш виразним, потрібно нанести рум’яна на центр щік і розтушувати їх до середини вух. Це кращий спосіб як виділити вилиці рум’янами, якщо вони непомітні. Власниці такої будови особи можуть поекспериментувати й з іншими способами нанесення.

 • . 4

  4. Високі вилиці вважаються найкрасивішими. Їх найпростіше підкреслити, на них найпростіше нанести макіяж. Вони за формою являють собою широку лінію, що починається біля скроні, плавно згинається біля очей, а потім звужується до крил носа. Їх власницям найпростіше вирішити, як зробити гарні вилиці. Досить нанести невелику кількість рум’ян вгорі щік. Віскі краще висвітлити коректором.

 • . 5

  5. Низькі вилиці виглядають завжди важко. По-перше, через їх місцеположення, а по-друге, через те, що зазвичай вони поєднуються з квадратної чи трикутної формою обличчя. Якщо при такій будові особи є мішки на вилицях, як позбутися від них стане першочерговим питанням. Опущені вниз лінії вилиці краще прикрасити рум’янами персикового відтінку або іншого, наближеного до кольору шкіри. Наносити їх необхідно в самий центр щік, потім растушевивая догори і трохи до зони вух. Красиві вилиці можна створити за допомогою правильно оформленого святкового макіяжу. Його не можна уявити без застосування відповідних до типу обличчя рум’ян.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :