Як фарбувати волосся тоніком: тоніка для волосся

як фарбувати волосся тоніком: тоніка для волосся

Вам знадобиться
 • Волосся
 • Тонік
 • Гребінець
Інструкція
 • . 1

  Перед початком фарбування потрібно визначити свій колір волосся. Це допоможе вибрати необхідний відтінок тоніка в палітрі кольорів. Тонік підбирається за тим же принципом, що і фарба для волосся, тобто на тон темніше натурального кольору. Наприклад, тонувати волосся темних кольорів засобом пшеничного відтінку не вийде. Та й при фарбуванні темного волосся в якісь насичені кольори, не варто чекати сильної яскравості і глибини відтінку. Найімовірніше на волоссі вийде тільки легкий відтінок, який через пару днів померкне. Так само варто брати до уваги той факт, чи були пофарбовані волосся до цього. Інакше при нанесенні тоніка може вийти зовсім несподіваний і неймовірний колір. Рекомендується спершу поекспериментувати і спробувати пофарбувати невелику пасмо, а вже потім, якщо колір сподобається наносити засіб на всю голову. Далі необхідно вивчити інструкцію до вибраного тоніку. Взяти одноразові рукавички і підготувати всі складові для фарбування. Найчастіше в комплекті до тонуючі засоби йде відновлювальна маска, шампунь, рукавички і докладна інструкція з рекомендаціями, як правильно використовувати тонік.

 • . 2

  Наступний етап — наведення тоніка. Треба налити потрібну кількість засобу в скляний посуд, використовувати металеву ємність не можна, так як можливо окислення тоніка. Деякі представниці прекрасної статі при фарбуванні наносять засіб прямо на голову, але робити так не рекомендується, так як це грозить не прокраска деяких пасом. Кращий варіант під час фарбування користуватися гребінцем і пензликом, а так само шпильками для волосся. Місце, де буде проходити обряд фарбування, попередньо застеляється рушниками, що дозволить не перебруднити все навколо. Перед тим, як приступити до тонування, волосся потрібно трохи змочити водою і причесати. Далі робиться проділ посередині голови і починається фарбування за допомогою пензлика у напрямку росту волосся, тобто зверху вниз. Пасмо вже намазаний тоніком необхідно закріпити шпилькою окремо від ще фарбованого волосся. Подібним чином фарбується вся голова. Коли тонуючий засіб буде нанесено на все волосся, їх необхідно гарненько розчесати, щоб засіб розподілилося якомога рівномірніше.

 • . 3

  Час фарбування буде прямо залежати від початкового кольору волосся і насиченості бажаного відтінку. У середньому час фарбування займає не більше півгодини, але варто мати на увазі, що на сиве волосся тонік впливає швидше, а ось на темні, навпаки, довше. Після того, як належний час для фарбування пройшло, необхідно змити тонік водою. Волосся треба промивати дуже ретельно, поки вода не стане прозорою. В іншому випадку, фарбоване волосся будуть бруднити одяг і постільну білизну. До речі, тонік можна застосовувати і на знебарвлені волоссі. З його допомогою можна позбутися від жовтого відтінку. Якщо трапиться таке, що вийшов колір абсолютно не до душі, то можна спробувати його вивести. Для цього необхідно відразу після фарбування помити голову. Рекомендується нанести шампунь на голову і потримати 5 — 10 хвилин, після чого змити водою. Основний колір зійде з волосся досить швидко, особливо з темних. Тепер питання про те, як фарбувати волосся тоніком, повністю вирішене.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :