Як формувати правильну поставу з дитячих років?

як формувати правильну поставу з дитячих років?

Вам знадобиться
 • Вправи
 • Правильна меблі
 • Басейн
Інструкція
 • . 1

  Щоб не зіткнутися з проблемами зі спиною в дорослому віці, необхідно формувати правильну поставу з дитинства. У маленьких дітей хребет ще не сформований, і великі навантаження можуть нашкодити йому. Не потрібно садити і ставити дитину на ніжки до того часу, поки він сам цього не зробить. Також необхідно забезпечити дитині хороший ортопедичний матрац. У колясці, стільчику для годування спина дитини повинна добре фіксуватися і перебувати завжди в правильному положенні. Все це допоможе в тому, як формувати правильну поставу у малюка.

 • . 2

  Зазвичай у дітей, що не були привчені правильно сидіти і постійно горбилися, до трьох років з’являються таке захворювання, як сколіоз. Але його можна виправити. Як перевірити поставу дитини? Найкраще не проводити самостійних маніпуляцій і звернутися до лікаря, який порадить, що робити в конкретному випадку. Є деякі способи виправити ситуацію. Спати дитина повинна на рівній поверхні. Також можна записати дитину в басейн: це дозволить не тільки зміцнити м’язи спини, ці заходи допоможуть у тому, як поліпшити поставу.

 • . 3

  Дуже корисно висіти на турніку — це не тільки дозволяє зміцнити м’язи, сформувати правильну поставу, але ще й надає хороший вплив на ріст дитини. Ефективна вправа — спиною притиснутися до стіни і робити присідання, при цьому спину потрібно тримати рівною. Ці вправи допоможуть в тому, як зберегти правильну поставу. Ще вони сприяють розвитку у дитини прагнення до спорту.

 • . 4

  Дуже багато чого в справі правильної постави залежить від віку дитини, то того, коли він йде в школу, на який меблів спить. Меблі потрібно вибирати під ріст дитини. Різниця між стільцем і столом не повинна бути більше 20 — 25 см. На стільці дитина повинна сидіти правильно, при цьому ноги повинні стояти на підлозі, а не звисати . Коліна повинні бути зігнуті під кутом 90 градусів. Руки на столі повинні лежати вільно. Не можна допускати, щоб дитина «лягав» на стіл під час писання чи малювання.

 • . 5

  Також рюкзак у школяра не повинен перевищувати 15 — 20% від маси всього тіла. Інакше дитина просто фізично не зможе впоратися з тим, як тримати правильну поставу. Хребет піддається дуже великому навантаженні через носіння тягарів. В основному стикатися з проблемами зі спиною починають в шкільний період. Адже вага сумки часом доходить до 55% від ваги тіла дитини. Правильна постава — це запорука здоров’я в майбутньому. Тому про спині малюка необхідно дбати постійно, м’язи спини постійно потрібно зміцнювати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :