Як фотографувати в лісі

як фотографувати в лісі

Вам знадобиться
 • Якісний фотоапарат з хорошою оптикою і гідними технічними характеристиками
 • Комп’ютер з графічним редактором для коригування фото
 • Модель, краєвид
 • Художній смак, фантазія
Інструкція
 • . 1

  Для початку підготуйте сам робочий інструмент — потрібно підібрати і налаштувати фотоапарат. Для рядових фото підійде і звичайна «мильниця», але відсоток невдалих знімків, буде великим. Основну роль в якості підсумкового фото має оптика, ніж вона краще, тим більш чітким і яскравим вийде зображення. Також необхідно враховувати характеристики апарату. Якщо плануються зйомки високошвидкісних об’єктів або моментів (падаюча крапля води), то важлива швидкість фотографування. На рівень шуму і світлочутливість варто звернути увагу в тому випадку, якщо має нічна фото сесія.

 • . 2

  Сформулюйте свої ідеї для фотографій в лісі. Звичайно, заздалегідь не бачачи власні очі місць зйомок, щось конкретне придумати складно. Але загальну тематику визначити можна, особливо якщо зйомки пов’язані з людьми. Розкид тим великий — від псевдо документального звіту про «тихе полювання» до наївної романтики. Ліс — ідеальне місце для створення фото картин. Порослий мохом пень, яскравий осінній лист, стрімкий лісовий струмок — будь-який об’єкт вартий уваги. Спіймати в кадр равлика, видерся на пузатий боровик або мурашки, що досліджує крапельку роси — часто, щасливий випадок.

 • . 3

  Після вибору об’єкта залишається правильно його сфотографувати. Щоб заздалегідь уявити кінцевий результат, можна закрити одне око і подивитися на об’єкт або пейзаж. Саме це зображення вийде на фото. При зйомці невеликих об’єктів потрібно вміти розділяти плани. При такому підході яскравий осінній лист буде видно чітко, а задній фон буде злегка розмитий. Такий ефект досягається шляхом регулювання глибини різкості, операціями з діафрагмою і витримкою (починаючи з мінімального значення).

 • . 4

  Домогтися ефектного фото можна й простіше — використовуючи розходження в контрастності планів. Наприклад, оброслий мохом і став майже зеленим пень прекрасно буде виглядати на тлі пожухлої бурою листя. Головна складова успіху в цій справі — хороший фотоапарат, інше справа практики.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :