Як гальмувати коробкою передач на автомобілі?

як гальмувати коробкою передач на автомобілі?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Коробка передач
 • Бажання вчитися
Інструкція
 • . 1

  Гальмувати коробкою передач, в цілому, нескладно. Для цього необхідно переключитися на знижену передачу, і повільно відпускати зчеплення, таким чином автомобіль отримає гальмування за рахунок двигуна. Наприклад, при русі на 4 передачі, потрібно вижити зчеплення, включити 2-у передачу, і повільно відпускати педаль зчеплення.

 • . 2

  Дуже важливо вміти правильно перемикати передачі. Головне пам’ятати одне, для плавного перемикання головне не поспішати, потрібно плавно, але впевнено тиснути на педалі газу і зчеплення. Тому, краще відпрацювати ці рухи в гаражі, на НЕ заведеному автомобілі. Так, як плавно перемикати передачі? 1. Відпустити педаль газу. 2. Вичавити зчеплення (рухи не повинні бити дуже різкими). 3. Протягом однієї секунди утримати ручку коробки передач в нейтральному положенні. 4. Перевести ручку перемикання передач на потрібну передачу. 5. Одночасно плавно відпускати зчеплення і натиснути на медаль газу. 6. Як тільки педаль зчеплення буде відпущена, можна сміливо тиснути на педаль газу для збільшення швидкості.

 • . 3

  Роботизована коробка передач — це своєрідний симбіоз автоматичної та механічної трансмісії. Так, як користуватися роботизованою коробкою передач? Щоб переключити передачі необхідно трохи відвести ручку перемикання в сторону перемикання передачі. Після чого ручка сама повернеться у вихідне положення, а передача підвищиться. Щоб знизити передачу, необхідно смикнути ручку вниз. Для перемикання в режим заднього ходу, потрібно поставити ручку у відповідний режим.

 • . 4

  Багато водіїв скаржаться на те, що не можуть швидко перемкнути передачу і через це втрачають у швидкості автомобіля. Так, як швидко перемикати передачі? Відповідь на питання, перш за все залежить від типу трансмісії. У разі, якщо на автомобіль встановлена коробка-автомат, то від водія нічого не потрібно, машина все зробить сама. При роботизованою коробці, необхідно розуміти, в який момент необхідно підвищити передачу. Як навчитися перемикати коробку передач при ручній трансмісії? Необхідно вивчити положення ручки для кожної передачі і швидко міняти її положення.

 • . 5

  Ці поради допоможуть водіям краще дізнатися про управління передачами автомобіля і допоможуть отримувати більше задоволення від їзди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :