Як гальмувати на роликах?

як гальмувати на роликах?

Вам знадобиться
 • Роликові ковзани
 • Екіпірування безпеки
 • Рівний майданчик для тренувань
 • М’який трав’янистий газон біля майданчика (бажано)
Інструкція
 • . 1

  Ролики стали за останні роки одним з улюблених видів активного відпочинку в усьому світі. Це дуже демократичний, а також безпечний при дотриманні правил і правильної екіпіровці спортивний інвентар. І все ж швидкості, які набирають ролери, досить травмонебезпечні. Особливо це стосується такого технічного моменту, як зупинка. Часто радять застосовувати способи зупинки, властиві льодових ковзанів. Це дуже неправильно. Перерахуємо кілька способів зупинки на роликах, які будуть особливо корисні для початківців любителів швидко кататися.

 • . 2

  Трав’яний газон або зручне перешкоду. Якщо початківець ролер вже знає, як кататися на роликах, а також поспішає приступити до цієї справи, насамперед потрібно підібрати рівну площадку з наявністю поряд з нею м’якого трав’яного газону. Цей газон і стане першим і найбезпечнішим гальмом. Також досить безпечно на перших порах гальмувати про заздалегідь вибране перешкоду, яким може бути навіть друг, тато і т. д.

 • . 3

  Гальмування плугом. Якщо під час їзди коліна вже не трясуться, то можна спробувати гальмувати плугом. Описати це просто: зводимо шкарпетки під невеликим кутом так, щоб п’яти злегка розходилися. Тут одразу відчується тертя роликів об асфальт, а значить ноги повинні ставиться впевнено, але не різко. Важливо також розрахувати необхідний гальмівний шлях. При перших спробах розраховуємо його з великим запасом.

 • . 4

  Спеціальний гальмо на правому черевику. Вивчивши попередні способи того, як гальмувати на роликах, можна спробувати використовувати спеціальний гумовий гальмо, який зазвичай розташовується біля п’яти правого черевика. Тут дуже важливо не втратити рівноваги, адже гальмувати доведеться однією ногою (асиметрично). Також потрібно бути готовим до того, що все тіло різко розгорне.

 • . 5

  Поворотна зупинка. Усупереч різним порадникам не можна гальмувати, різко повертаючи ступню перпендикулярно лінії руху, як НХЛ-івських профі: асфальт — НЕ лід, а коліщатка — НЕ леза ковзанів. Набагато безпечніше розрахувати певний поворотний діаметр і зупиниться описавши невелике коло. І найголовніше: перші спроби зупиниться тим чи іншим способом обов’язково призводять до падінь. Тому, щоб отримати повну насолоду від безпечного активного відпочинку на роликах, потрібно не забувати про повноцінну екіпіровкою безпеки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :