Як газетою утеплити вікна?

як газетою утеплити вікна?

Вам знадобиться
 • Використані газети
 • Борошно, вода
 • Борна кислота
 • Штапік, степлер
 • Пластикові пакети
Інструкція
 • . 1

  Незважаючи на те, що вставка з газет робить вікна непривабливими, це відмінний засіб для затримки холодного повітря, коли інші варіанти не доступні. Змішайте в невеликій каструлі 1 склянка борошна і додайте достатньо води, щоб зробити однорідну масу. Постійно помішуючи, доведіть її до кипіння. Таким чином, отримаємо клейстер. Ще теплу суміш нанесіть за допомогою великої кисті або валика на лист газети для насичення. Заклейте смужками газети місця з’єднання віконного скла та віконної рами, а також всі тріщини навколо рами. При необхідності, для більшої теплоізоляції, проклеюють газетами шибки. Можна зробити кілька шарів паперу, але ви повинні почекати, поки попередні шари підсохнуть, перш ніж додавати наступні.

 • . 2

  Як газетою утеплити вікна, якщо є великі отвори або тріщини? Для цього необхідно взяти кілька аркушів газети або рулон і скрутити їх, добре просочити клейстером і запхнути в тріщину. Зверху ще раз промазати клейстером. Перед початком роботи на підвіконня викладіть листи газети, щоб надлишки клейстеру потрапляли на них. Ці листи можна застосувати як останнього ряду газет при утепленні вікон.

 • . 3

  Завершивши утеплення вікон газетами, очистіть їх від зайвої клейстеру. Зверніть увагу, що з клейстером важче працювати, якщо він застигне. Коли все висохне, можна протерти покриття рослинним маслом, що дозволить Вам зробити його трохи прозоріше, а також додасть трохи світла в кімнаті. Щоб видалити газети, змочіть їх теплою водою. Просочіть вікно, і вони легко втечуть. Можна витирати газети великий губкою або ганчіркою, насиченими теплою водою. Клейстер легко розчиняється за допомогою очищувача для скла або води з милом. Таким же способом можна захистити кімнату від спеки та сонячного світла в літні місяці.

 • . 4

  Однак такий спосіб не для всіх підійде, оскільки він повністю блокує саме вікно. Це може зробити кімнату дуже темною і запобігти попаданню сонячного світла в кімнату. Компроміс полягає у створенні віконних ставень з целюлози, виготовленої з використаних газет, які можна поставити на ніч і прибрати днем. Для цього: Виміряйте вікно, щоб визначити, скільки газет Вам буде потрібно. Зберіть пачку газет і видаліть всі кольорові сторінки. Відкладіть чорно-білі сторінки в сторону, потім подрібніть їх на квадратики зі стороною не більше 1 — 2 см. Наповніть герметичні пластикові пакети отриманими шматочками і додайте кілька крапель борної кислоти. Закрийте пакети і перемішайте шматочки газет з борною кислотою. Зачекайте кілька годин і за допомогою фена висушіть вирізки в кожному пакеті. Збийте раму для віконниць з штапика. З’єднайте пакети з допомогою степлера і заповніть ними раму.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :