Як гіпнотизувати поглядом?

як гіпнотизувати поглядом?

Вам знадобиться
 • Наявність вільного часу
 • Самоконтроль
 • Бажання навчатися
 • Уміння планувати
Інструкція
 • . 1

  Говорячи про те, що очі — дзеркало душі, мається на увазі те, що по погляду можна «читати» людини, але це не зовсім так. Очі, швидше за все, WiFi. Завдяки їм здійснюються важливі комунікативні функції. Використання очей в гіпнозі грає досить велику роль. Гіпнотизувати одним лише поглядом можуть лише унікуми, але навчитися максимально ефективно використовувати свої очі для проведення навіювання необхідно будь-якому гіпнотизера.

 • . 2

  Посмішка дозволяє встановлювати підсвідоме довірче ставлення з гіпнотізіруемим, але її дія буде набагато ефективніше, якщо при цьому подивитися людині прямо в очі. Під час бесіди також бажано зберігати зоровий контакт, що розцінюється як увага з боку гіпнотизера. Але не варто забувати, що зайво пильний погляд при гіпнотизування сприйматиметься як прояв ворожості.

 • . 3

  Не варто примружувати очі при проведенні експерименту, це сигналізує про недовіру. Очі можна використовувати також і для проведення своєрідного тесту з перевірки створення раппорта. При цьому гіпнотизера необхідно повільно моргнути і подивитися, чи повторить його опонент подібні дії. По руху очей можна визначити чи відноситься гіпнотізіруемий до кинестетику, аудіалісти або ж візуаліст, що дуже важливо для вибору методу впливу і форми якоріння, якщо планується його використання.

 • . 4

  Крім цього по погляду можна судити і те, чи говорить людина правду або ж він бреше. Проводячи навіювання, більшого ефекту можна домогтися, дивлячись людині прямо в очі, але погляд не повинен бути під брів, інакше можна втратити стан раппорта. Можна використовувати прийом «занурення», популярний у деяких практикуючих психотерапевтів, при якому гіпнотізіруемий описується море, як воно розгортається і займає собою весь простір навколо, поступово наближаючись і поглинаючи.

 • . 5

  Замість моря можливе використання також образу і нічного неба. При цьому погляд гіпнотизера спрямований в очі опонентові. Це дозволяє створити стан трансу і провести необхідні навіювання. Навіювання можуть бути включені і в сама оповідь про описуваному образі. У деяких випадках гипнотизируемого просять закрити очі, але подібний метод, з природних причин, практично неможливо використовувати в побуті з сторонньою людиною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :