Як гіпнотизують людей цигани?

як гіпнотизують людей цигани?

Вам знадобиться
 • Упевнений погляд
 • Впевнений голос
 • Постійні тренування
Інструкція
 • . 1

  Цигани використовують досить прості прийоми гіпнозу, щоб керуючи людиною, виманити у нього гроші та коштовності. Спочатку вони зав’язують з людиною розмову, кажуть вони багато і швидко, не дозволяючи людині осмислити сказані слова. Свідомість людини не може впоратися з таким потоком слів, відкривається підсвідомість, і частина сказаного проникає в мозок.

 • . 2

  Людина стає розгубленим, не може говорити, рухатися, не здатний думати. У такому стані людина запросто, не замислюючись, віддасть всі гроші, які у нього є. Тільки набагато пізніше, коли цигани вже далеко, людина приходить в себе і не може зрозуміти, що з ним сталося. Ось як гіпнотизують цигани податливих людей на вулицях. Цих ситуацій можна уникнути, якщо вести себе правильно.

 • . 3

  Коли циганка починає вас заговорювати, тобто атакувати, потрібно у відповідь проявити агресію. Це може бути грубе висловлювання. Або сказати фразу на зразок цієї: «Нехай Бог тебе покарає!» Цигани — віруючі люди і бажання говорити з вами відразу пропаде. Дуже важливо не дивитися циганам в очі. Нічого не беріть у них з рук і не давайте тримати вас за руку. Цей простий психологічний прийом спрямований на те, щоб викликати довіру. Ось такою поведінкою можна уникнути обману.

 • . 4

  Непосвяченим людям гіпноз здається неможливим, хоча деякі люди дійсно не піддаються гіпнозу. Гіпноз — напрочуд цікава річ і якщо ви захочете, то зможете освоїти його ази. Навчанню цій науці краще піддаються люди впевнені в собі. Це головна складова цієї науки. Зараз ми розповімо вам, як гіпнотизувати людей.

 • . 5

  Вам, звичайно ж, потрібен партнер, приголосний на те, щоб ви відточували на ньому свою майстерність. Вам потрібно посадити партнера навпроти себе. Йому повинно бути зручно, бажано, щоб він сидів у м’якому кріслі. Дозвольте йому, як слід розслабитися. Праву руку покладіть на пульс гипнотизируемого, ліву руку помістіть йому на плече. Дивіться йому в очі. Ваш погляд повинен бути пильним, як у удава.

 • . 6

  Голосом, що не терпить заперечень, скажіть партнеру, щоб він розслабився і повністю довірився вам. Сконцентруйте свій погляд на його переніссі і чітко впевненим голосом скажіть: «Ви відчуваєте слабкість. Ваші повіки наливаються свинцем. Ви дуже хочете спати. Чинити опір сну неможливо. Ви не можете відкрити очі. Ви чуєте тільки мій голос. Спіть ». Якщо людина заснув, можна задавати йому будь-які питання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :