Як гірський орел добуває їжу?

як гірський орел добуває їжу ?

Вам знадобиться
 • Орли
 • Спостережливість
Інструкція
 • . 1

  Як гірський орел добуває їжу? Підродина орлів включає в себе більше 16 видів хижих птахів. Не дивлячись на те, що у слов’янських народів прижилася назва гірський орел, не один з видів у природі не носить такого орнітологічного назви. Вся справа в тому, що більшість видів орлів гніздяться високо в горах, на пагорбах чи просто в скелястій або гірській місцевості, за що і отримали узагальнену назву «гірський орел». Як правило, гірськими орлами найчастіше називає степових і клинохвостий орлів, рідше білохвостих орланів. Захоплення людей цими великими хижими птахами зрозуміло, поетом вже ніхто не дивується коли вживається як порівняння фраза «як гірський орел».

 • . 2

  Орли є майстерними мисливцями і володарями цілого ряду пристосувань для видобутку їжі: гострих кігтів, загостреного дзьоба, сильних крил, здатних утримувати в повітрі не тільки птицю, а й видобуток вагою до 4 кг, а також гострого зору. Так як полюють орли в денний час доби їм дуже важливо діяти швидко, щоб здобич не встигла втекти, або сховатися в нору. Основною здобиччю орлів є дрібні гризуни, ящірки, птахи, в тому числі качки і гуси, крім того, часто здобиччю стають зайці. Ширяючи над землею орли видивляються будь рух навіть у високій траві і за наявності підходящої жертви, нападають. Те як бачать орли дійсно вражаюче, адже з відстані в 80 метрів, вони здатні побачити найменший рух у траві, тому навіть захисний окрас гризунів не сильно допомагає їм маскуватися.

 • . 3

  Якщо орел, що мешкає в лісистій місцевості, цілком може видивлятися свою здобич сидячи на гілці високого дерева. Літають орли безшумно, тому їх видобуток найчастіше нічого не підозрює про напад орла і не може швидко відреагувати. Орли здатні зловити піцу навіть на льоту, тому вони рідко залишаються без здобичі. Під час сезону виведення пташенят пара орлів може займати територію в 30 км, проганяючи родичів. Так як кричить орел пронизливо і голосно, його крик чутний на відстані в 6 км, таким чином, орел попереджає родичів, що територія вже зайнята.

 • . 4

  Під час виведення пташенят орли активно полюють на полівок, ховрахів, бабаків, пищух. Якщо поблизу є водойми, орли можуть виловлювати риб хлюпаються у поверхні. За відсутності свіжої видобутку, орли промишляють падаллю, хоча це явище вкрай рідко. Сильні крила з особливою будовою пір’я дозволяють орлам довгий час парити в повітрі, витрачаючи мінімум енергії, тому кожен день орли облітають всю свою територію. Як виглядає орел описати не складно, так як практично всі види орлів мають схоже будова тіла і буре або чорне оперення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :