Як годувати пінчера правильно?

як годувати пінчера правильно?

Вам знадобиться
 • Молоко матері
 • Козине молоко
 • Сухі корми
Інструкція
 • . 1

  Пинчер — конкретні породи собак, об’єднані в групу. Відповідно до Міжнародної кінологічної федерації (МКФ) до цієї групи відносяться такі породи собак як німецький, австрійський, карликовий (цвергпінчер) пінчери, аффенпінчер, доберман. Собаки породи пінчер споконвічно виводилися з метою захисту людини і полювання на щурів. Зараз вони є службовими собаками і домашніми улюбленцями.

 • . 2

  Кожна порода собак має різні потреби в харчуванні, в тому числі і собаки породи пінчер. Особливо вибагливими до їжі являють цуценята цієї породи. Як годувати пінчера, та й будь-яку іншу собаку, потрібно знати, коли та ще щеня. Адже від харчування залежить здоров’я і розвиток вихованця. У перші дні життя цуценя має харчуватися тільки молоком матері. Після чотирьох тижнів можна починати годувати його з миски, поступово вводячи в прикорм тверду їжу. Собаці можна давати козяче молоко, розведене кип’яченою водою. Тварину потрібно годувати 5 раз на день до 2-х місяців.

 • . 3

  Коли вік досягне 2 — 4 місяців, годувати цуценя потрібно п’ять разів на день більше великими порціями. У віці від 4 місяців — 4 рази, від 7 місяців — 3 рази, а після 12 місяців потрібно переходити на дворазове харчування . Починати годувати собаку кормами можна з 6 — 8 місяців, але заздалегідь визначившись, який корм будуть: сухий або натуральний. Якщо це сухий корм, то він повинен бути високої якості. Якщо корм натуральний, то все продуті обов’язково повинні бути свіжими.

 • . 4

  Крім їжі, яку потрібно давати собаці, необхідно також подумати про те, як привчити пінчера до туалету. Звернути увагу, куди він зазвичай ходить, і поставити туди лоток. Як тільки щеня збереться сходити в туалет, його потрібно віднести на приготоване місце. Після 3-х місячного віку цуценя вигулюють на вулиці, але не менш 5 раз на день. Подумати потрібно і про те, як назвати пінчера. Буває, що в місці, звідки придбаний щеня, йому вже дали кличку, записану в документах. Але, не дивлячись на це, можна дати йому ім’я, яке сподобається господарю.

 • . 5

  Професійні кінологи можуть розповісти, як дресирувати пінчера, що потрібно робити з раннього віку і в чому не буде особливих труднощів. Зрозуміти, як доглядати за пінчером дуже просто, якщо намагатися виконувати вказівки спеціалістів правильно. Якщо все робити правильно, щеня виросте дуже відданим і розумним. У годівлі цього собаки ще з раннього віку не повинно виникнути проблем. Якщо слідувати рекомендаціям, описаним в цій статті, то вихованець буде тільки радувати господаря і отримувати максимум задоволення від своєї собачого життя.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :