Як голити пах жінці?

як голити пах жінці?

Вам знадобиться
 • Роздратування і боротьба з ним
 • Техніка гоління
 • Догляд за постраждалої шкірою
 • Трохи про шкоду
Інструкція
 • . 1

  Сучасних чоловіків сьогодні вже складно здивувати будь — якої природною красою. Найбільше цінується особлива гігієна над собою. Зайві волосся заважають спостерігати за красивою жіночою фігурою і тому, краси ради, жінки намагаються збривати зайві волоски. Першими під вістрі леза потрапляють пахвові зони, зона бікіні і ноги. Особливу увагу в даній статті буде звернено саме на інтимне місце і способи його гоління. Відсутність волосся на зоні бікіні говорить про те, що жінка відмінно стежить за собою, гігієнічна й акуратна. Така жінка зможе підкорити чоловіка при статевої близькості. Найпопулярнішим способом позбавлення волосся на інтимних місцях — це гоління. А як голити лобкові волосся жінці? Багато жінок здійснюють велику кількість помилок, щоб уникнути їх потрібно знати деякі секрети гоління.

 • . 2

  Насамперед, важливо знати те, чим краще всього голити область бікіні. Для цієї справи ідеально підійде багаторазовий чоловічий станок для гоління, тому що жіночі досить часто ламаються, іржавіють і не практичні. Тим більше, чоловічий станок для гоління набагато гостріше і розрахований на делікатне гоління. Великою проблемою для всієї статевої системи може бути використання одноразових станків для гоління кілька разів. Це помилка. Статеві органи — місце дуже важливе і чутливе, тому необхідно строго дотримуватися всіх правил безпеки і гігієни. Отже, як голити пах? І найголовнішим відповіддю буде — власна бритва і тільки! Не можна користуватися чужими станками, так як це нерідко призводить до неприємних наслідків. Найкраще заздалегідь себе убезпечити, ніж потім страждати і жалкувати про те, що трапилося.

 • . 3

  Відомо, що після гоління інтимних місць нерідко виникає роздратування. Це величезна проблема, так як роздратування супроводжує кожну дівчину протягом усього життя, пов’язаної з голінням області бікіні. Але це роздратування можна спокійно уникнути. Для цього необхідно заздалегідь підготувати шкіру до процедури гоління, тобто розм’якшити її у ванній. Також дуже важливо використовувати спеціальну піну для гоління, яка наноситься на размягченную шкіру. Варто трохи почекати, тоді волосся стане м’якше. Дуже корисною порадою може виявитися ще те, що перед застосуванням піни шкіру можна охолодити. Допоможе в цьому шматочок льоду або холодна вода. Зрозуміло, що більш довге волосся краще спочатку вкоротити звичайними ножицями, це полегшить гоління. Після завершення процедури гоління необхідно нанести крем.

 • . 4

  Практично кожну жінку цікавить питання про те, а як же все — таки правильно збривати лобкові волосся? І це питання виникає неспроста, тому що дійсно шкіра в зоні бікіні дуже чутлива. Існує деяка певна техніка гоління, проте кожен сам підлаштовується до того, як йому краще голити волосся, тому що все залежить від багатьох індивідуальних чинників. Дуже багато хто спеціально натягують шкіру, щоб не залишити порізів на складках. Важливо прийняти відповідну зручну позу. Гоління — справа небезпечна, тому важливо сидіти або стояти так, щоб відчувати себе в цій позиції впевнено. Також ні в якому разі не можна голити лобкові волосся проти росту. Це викликає роздратування і врослі волоски. Тупий верстат також викликає небажані наслідки, як роздратування.

 • . 5

  За зоною бікіні, як і за будь-якою частиною тіла, необхідно постійно доглядати. А гоління інтимного місця завдає величезну травму шкірі і волосяних цибулин, від цього шкіра швидше сушиться і старіє, тому за лобком потрібно ретельно стежити і доглядати. Насамперед, це крем після гоління. Крем підбирається під тип шкіри. Після самого процесу гоління необхідно ретельно промивати статевий орган, проте небажано використовувати мило. є спеціальні засоби по догляду за інтимним місцем. Якщо волосся не збриваються повністю, то для додання блиску можна промити їх шампунем. Слід також пам’ятати, що далеко не кожне засіб призначений саме для інтимної гігієни, тому можуть викликати висип або алергію. Тому дуже важливо правильно підбирати косметику під тип шкіри і мета призначення.

 • . 6

  Безумовно, видалення волосся в зоні бікіні — це практично непоправної шкоди шкірі. Так як бритва зрізує разом з небажаними волосками ще і верхній шар епідермісу, який, як відомо, захищає шкіру від навколишнього середовища. В результаті гоління на шкірі з’являються різні мікротріщини і рани. Для того, щоб шкіра знову відновилася, необхідно довгий час, але найчастіше відбувається так, що шкіра ще не встигла відновитися, як тут же повторюється ще одне гоління. Повне видалення лобкових волосся постійно може призвести до різних гормональних збоїв. Наприклад, порушується менструальний цикл, а це може прискорити процес виникнення клімаксу або ж привести до безпліддя. При постійному гоління обмін речовин в організмі починає повністю перебудовуватися.

 • . 7

  Перебудова організму не говорить про яких або поліпшення, навпаки, жінка стає більш подібною до чоловіка. Так як при постійному гоління гормональний фон жінки починає перебудовуватися на чоловічий лад. У зв’язку з цим може з’явитися волосяний покрив на спині або ж навколо сосків. При гоління молодої жінки (приблизно до 27 років) може початися деформація організму. Тобто плечі стануть ширше, а стегна — вже. Це виглядає досить не гарно в жіночому зображенні. У зв’язку з цим всі фахівці не рекомендують постійне гоління, але робити це рідко можна виключно заради гігієни і красивого зовнішнього вигляду. Наприклад, видаляти волосся можна тільки влітку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :