Як готувати пампушки з часником в хлібопічці?

як готувати пампушки з часником в хлібопічці?

Вам знадобиться
 • Хлебопечка
 • Борошно
 • Часник
Інструкція
 • . 1

  Сучасне життя вимагає сучасного підходу в приготуванні страв. Сьогоднішню кухню важко уявити без мікрохвильової печі, блендера або мультиварки. У число чудес, що полегшують життя господині, входить і хлібопічка. Ця машина бере на себе приготування не тільки хліба, який, як відомо, всьому голова, а й інших хлібобулочних ласощів. Вона вирішує завдання аж до того, як готувати пампушки.

 • . 2

  До речі про пампушках. Рецептів цього дивного української страви не злічити, але основу його складають незмінні інгредієнти: вода, борошно, сіль, цукор і сухі дріжджі. Останнє додається в залежності від варіанту приготування. Щоб звільнити трохи часу, можна замість ручного замісу використовувати режим «тісто» в хлібопічці. У кожному разі, після з’єднання всіх компонентів, воно повинно расстояться і тільки після цього можна ліпити кульки. Не варто багато думати про те, як спекти пампушки.

 • . 3

  Досить поставити їх у духовку (на пергамент або в форму, змащену маслом і присипану панірувальними сухарями), попередньо покривши зверху збитим жовтком з молоком або без, при температурі від 180 для 205 градусів, залежно від рецепту. Після 20 — 25 хвилин очікування страва готова до вилучення з духовки. Якщо є бажання, продукту можна надати пікантності за допомогою часникового соусу. Для цього зверху гарячі пампушки обмазують сумішшю рослинного масла, розчавленого часнику і солі. Це і є приклад того, як спекти пампушки з часником.

 • . 4

  Рецепт же класичних українських пампушок відрізняється хіба що кількістю інгредієнтів. Поряд з борошном, сіллю, цукром і сухими дріжджами до складу входять масло вершкове, масло рослинне, молоко і яйця. Та й для соусу беруться пір’ячко молодого часнику, а не часточки. Ось можна як приготувати українські пампушки будинку.

 • . 5

  Серед різновидів цього прекрасного страви існує і варіант для любителів солодкого здоби. Секрет, як приготувати пампушки солодкі добре, полягає в вимочуванні підійшов тесту в теплому молоці з розчиненим у ньому маслом і цукром.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :