Як готувати пиріжки з яйцем і зеленню?

як готувати пиріжки з яйцем і зеленню?

Вам знадобиться
 • Борошно
 • Яйце
 • Вода
 • Зелень
Інструкція
 • . 1

  Як готувати пиріжки з яйцем і зеленню? Уважно прочитавши рецепт і слідуючи його покрокового виконання, можна навчитися робити смачне тісто. Рецепт навчить, як швидко замісити тісто і як готувати пиріжки з яйцем і зеленню. Отже, необхідно просіяти 4 — 5 склянок борошна. Півсклянки потрібно залишити для підсипки при ліпленні пиріжків. У поглиблення вилити один стакан нагрітого молока з розведеними в ньому дріжджами ( 30 г) і по чайній ложці цукру і солі. Туди ж — 1 яйце. Акуратно підмішуючи борошно, починаємо місити тісто. Воно має бути м’яким, пластичним. Накриваємо і залишаємо в теплому місці.

 • . 2

  Для начинки потрібно змішати варені яйця і нарізане перо зеленого лука. Посолити. Наступний етап — ліпимо пиріжки. Як ліпити красиві пиріжки? Та дуже просто. З тесту, що підійшов робимо джгут. Ріжемо його на невеликі однакові шматочки. Кожен, вмочивши в борошні, розгортаємо. У центр кладеться ложка чайна начинки. Краї з’єднуються і защипують у вигляді кіски. Це найлегший і одночасно гарний спосіб. Ну ось, коли відпало питання, як красиво ліпити пиріжки і коли вони вже лежати на дошці готові, можна приступати до наступного етапу — жарке.

 • . 3

  Ці пиріжки НЕ випікаються, а смажаться. Для цього на вогонь ставиться сковорода. У неї потрібно налити рослинного масла і нагріти його. Занадто гаряче масло призведе до підгоряння пиріжків, а недостатньо нагріте зробить пиріжки маслянистими і несмачними. Навик прийде з досвідом, а поки кладемо в розігріте масло пиріжки кіскою вниз. Тоді краю не розійдуться, і пиріжки вийдуть красивими. Ну, ось і всі секрети. Прочитавши цей рецепт, будь-яка господиня буде знати, як готувати пиріжки. З картоплею, до речі, їх теж можна робити.

 • . 4

  Отже, смачні пиріжки із зеленню і яйцем тепер можуть бути на столі тоді, коли вам цього захочеться. А не тільки, коли в гості приїде мама або бабуся. Робляться вони швидко, без особливих труднощів. А «відлітають» вмить. Кожному захочеться спробувати цей смачний, пахне весняною зеленню, рум’яний пиріжок. Пиріжки стануть вашою фірмовою закускою. Їх можна подати як окремо, так і до першого блюда замість хліба. Такі пиріжки відмінно поєднуються з річним борщем і щами. Тепер, перед тим, як приготувати пиріжки на кефірі, варто згадати про цей рецепт пиріжків з яйцем і зеленню.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :