Як готувати зелену каву для схуднення?

як готувати зелену каву для схуднення?

Вам знадобиться
 • Зелений зернова кава
 • Кофемолка
 • Турка
 • Вода

Інструкція
 • . 1

  Зелена кава часто використовується для схуднення. Але для того щоб кава дійсно стало ефективним інструментом зниження ваги, необхідно дотримуватися деяких важливих правил при приготуванні. Правильно зварений згідно відгуками зелена кава для схуднення зберігає всі корисні речовини і володіє прекрасним смаком. Як готувати зелену каву для схуднення? Для правильного приготування напою найкраще використовувати свіжомелені зерна. Змелений кави з часом втрачає свої корисні властивості, так як вітаміни руйнуються під впливом повітря. Слід зазначити, що смак і властивості напою залежать від розмірів частинок меленої кави: чим менше частки, тим краще. Тому гурмани рекомендують використовувати електричні кавомолки, ручні, на жаль, не здатні змолоти каву настільки дрібно.

 • . 2

  Після того як кава змолоти, необхідно визначитися зі способом приготування. Практично непомітні частинки звичайно варять у турці, а великий помол — у френч-пресі. Перший варіант також зберігає більше корисних властивостей зеленого кави, а тому бажаючим схуднути рекомендується використовувати турку. Перед початком варіння турку потрібно підігріти на вогні. Робити це потрібно дуже акуратно, оскільки тонкий шар металу може просто прогоріти. Процес прогріву турки, як правило, не перевищує 1 хвилини. Якщо турку попередньо непідігрітому, приготований напій не буде настільки ароматним.

 • . 3

  На наступному етапі в турку заливають холодну воду і засипають каву. Деякі рецепти передбачають попередній підігрів води в турці і засипання меленої кави вже в теплу воду. Однак тепла вода не дозволяє витягти з кавових зерен всі корисні речовини, а значить, ефективність напою для схуднення буде знижуватися. Як правильно заварювати зелений кави? Турка з водою і кавою ставиться на слабкий вогонь. Вогонь зберігається доти, поки на поверхні напою не з’явиться тонка скоринка. Потім вогонь зменшується, і залишається чекати, поки кава закипить. Про момент закипання напою підкажуть вируючі бульбашки повітря, що з’являються на поверхні. Після цього кава знімається з вогню. Напій готовий.

 • . 4

  Мистецтво варіння кави полягає в тому, щоб зняти турку з вогню в самий останній момент, коли кава вже закипів, але скоринка зверху ще збереглася. Корочка зберігає аромат напою і дозволяє зберегти його смак. Після того як скоринка осідає, процес нагрівання турки з напоєм повторюється за тією ж схемою. Для осідання напою в кінці приготування в турку можна залити трохи крижаної води (не більше чайної ложки). Готовий напій вживається гарячим. Тільки в цьому випадку зелений кави найбільш ефективний для схуднення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :