Як готують до операції з видалення апендикса?

як готують до операції з видалення апендикса?

Вам знадобиться
 • Клізма
 • Відомості про прийнятих ліках
 • Капельница
 • Наркоз
 • Засіб для дезінфекції
Інструкція
 • . 1

  Апендикс рекомендується видаляти при перших же ознаках на те, що він незабаром може розірватися (болі в місці його знаходження). Останнім часом є тенденція робити це планово. Про те, як готують до операції даного роду, буде розказано в даній статті. Вся робота, як правило, лягає на плечі медичного персоналу. Від пацієнта потрібно за вісім — дев’ять годин до процедури перестати приймати їжу, щоб не завантажувати кишечник. Крім того необхідно повідомити лікаря про випадки алергічних реакцій на ті чи інші медикаменти (якщо такі є), а так само надати список всіх прийнятих в даний час ліків.

 • . 2

  У випадку, якщо мова йде про те, як підготувати дитину до операції, про повну відмову від їжі доведеться забути. Навряд чи маленький пацієнт зрозуміє, чому батьки вирішили «морити його голодом». Пряму кишку йому промиють в лікарні, де дитині зроблять очищувальну клізму. Пацієнта по приїзду в клініку переодягають у лікарняний одяг. У вену вставляється спеціальний катетер. Це дозволяє в разі можливих ускладнень без праці поставити оперованому крапельницю. Забезпечення максимальної безпеки пацієнта являє собою один з важливих моментів вирішення питання про те, як підготуватися до операції медичному персоналу.

 • . 3

  Після цього проводиться процедура введення наркозу. У разі, коли під скальпель лягає доросла людина, перевага віддається часткового варіанту, при якому пацієнт знаходиться в повній свідомості, але перестає відчувати своє тіло в області передбачуваного інвазивного хірургічного впливу. Руки і ноги хворого прикріплюють до столу за допомогою спеціальних ременів з метою безпеки. Коли апендикс видаляють дитині, він знаходиться без свідомості, так як роблять операцію дітям під повним наркозом. Безпосередньо перед процедурою живіт обробляється за допомогою дезінфікуючих засобів, і лікар приступає до виконання своєї роботи, роблячи при цьому великий надріз і витягуючи через нього відрізаний апендикс.

 • . 4

  Або вдається до допомоги лапароскопії — менш безболісного, але більш дорого варіанту. У першому випадку на тілі залишаються великі шрами. Нерідко доводиться замислюватися про те, як зробити пластичну операцію з метою усунути дефект. А от після лапароскопії подібне виключено. Таким чином, підготовка до розглянутої операції увазі і вибір способу її проведення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :