Як грати роль у виставі?

як грати роль у виставі ?

Вам знадобиться
 • Сценарій
 • Ручка
 • Репетиція
Інструкція
 • . 1

  Іноді в житті випадає шанс проявити себе з акторською сторони. Багато хвилюються з цього приводу і не знають як вести і проявити себе. На сьогоднішній день існує величезна кількість установ та майстер класів, які допомагають освоїти всі необхідні навички. Але якщо часу не так багато, а питання як грати роль не вимагає довгих роздумів, що робити?

 • . 2

  Насамперед, не варто панікувати. Будь життєвий досвід корисний, якщо навіть він буде не вдалим, тому необхідно позбутися всіх комплексів. Коли сценарій на руках і людині дісталася певна роль, потрібно ретельно прочитати сценарій і вловити всі тонкощі персонажа. Не варто заучувати і просто повторювати дістався текст. Потрібно зрозуміти мотиви і настрій ролі, яким чином можна підкреслити стан та особливості.

 • . 3

  Це можуть бути певні рухи, спотворення власного голосу, гра очима і жестами. Необхідно робити в тексті позначки, де можна використовувати певний прийом, при цьому заздалегідь узгодити його з постановником. Після того, як роль обговорена, а текст вивчений, потрібно зрозуміти характер персонажа і його відмінності від свого.

 • . 4

  Потрібно не просто вжитися в роль, а зрозуміти мотивацію, вчинки і особливості. Як грати роль, спрощується також тим, що на репетиціях присутній режисер, який даватиме певні команди. Це допомагає вловити суть задумки і реалізувати її. Щоб бути актором, треба взяти себе в руки, подолати сорому, скутість і комплекси, тільки за таких умов актора чекає успіх і можливість брати участь в інших заходах, виставах і постановках. Не потрібно боятися сцени і здатися нерозумно з боку, адже навіть в цьому може бути своя принадність, і глядач закохається у своєрідну гру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :