Як грати в пасьянс килимок?

як грати в пасьянс килимок ?

Вам знадобиться
 • Колода карт
 • Стіл
 • Бажання грати
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Пасьянс «Килимок», хоч і поступається за популярністю «косинці», «піраміді», «павукові», займає в ряду пасьянсів далеко не останнє місце. Багато молодих жінок і бабусі люблять сісти ввечері, розкласти колоду і зібрати її під єдине ціле. У них завдяки йому заспокоюються нерви, і відбувається прояснення думок. Але подобається їм пасьянс найбільше за те, що він простий, легкий і дуже захоплюючий. Отже, пасьянс килимок як грати в нього — тут наведена ціла інструкція.

 • . 2

  Так як даний пасьянс відрізняється від усіх інших тим, що всі карти кладуться сорочками вниз і видно відразу, необхідно розкласти колоду в чотири ряди по 9 карт. З лівого боку кожного ряду повинно залишатися пусте місце для бази. Сюди потім будуть лягати тузи. Тепер потрібно брати карти і перекладати їх так, щоб один ряд заповнювала одна масть — від туза до короля. Тобто спочатку повинен йти туз, потім шістка, сімка і так далі.

 • . 3

  У утворилося в колонці порожнє місце потрібно класти карту, звертаючи увагу на те, які фігури і масті розташовуються поруч. Зробити це також просто, як грати в пасьянс маджонг. Якщо ліворуч перебувати дама бубен, а праворуч десятка черв’яків, то на пусте місце можна покласти короля бубон або дев’ятку черв’яків. Тобто необхідно стежити за тим, щоб значення тієї карти, яка кладеться, відповідало порядку одномасною карти.

 • . 4

  Таким чином розкладати до тих пір, поки картки не зберуться в групи. Бо саме це, як уже говорилося на початку статті, є метою всієї гри. Необхідно пам’ятати, що в ряду повинні співпасти масті і карти повинні зростати в порядку, а не спадати. До речі, якщо вже мова йде про розкладанні пасьянсів, потрібно сказати про те, як грати в пасьянс піраміда правильно. Для цього потрібно розкладені в строго певному порядку карти прибирати по парі. Сума кожної пари повинна дорівнювати 13.

 • . 5

  Пасьянс «килимок» може допомогти і при бажанні дізнатися, збудеться заповітна мрія чи ні. Для цього потрібно, перед тим, як розкласти пасьянс на бажання, загадати це саме бажання і зберегти його в таємниці, від усіх. Дивитися, як поведуть себе карти. Зійдуться вони разом, вишикуються в ряд дружною сімейкою, то і мрія збудеться, ні — значить, ні. Є ще багато способів, як гадати на пасьянсі і дізнатися майбутнє. Але їх все не можна вмістити в одну статтю. Та й не потрібно це. Нехай все таємне поки залишається в тіні, а в душі пануватиме надія на те, що все буде добре. Адже що не кажи — думки, адже вони матеріальні.

 • . 6

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :