Як і чим розважити дітей на природі?

як і чим розважити дітей на природі?

Вам знадобиться
 • Стрічки червоного кольору 30 x 5 см
 • Стрічки блакитного кольору 30 x 5 см
 • Косинка червоного кольору
 • Косинка синього кольору
 • Свисток, аптечка, уважність
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб поїздка на природу сподобалася і запам’яталася дітям необхідно розуміти, що просто прогулянка по лісі або ж поїдання шашликів не справить враження їх дитяче світосприйняття. Кращим варіантом проведення часу на природі підійде гра. У процесі гри діти вчаться взаємодіяти один з одним, а невеликі фізичні навантаження на відкритому повітрі відмінно зміцнює і розвиває молодий організм. Оптимальним варіантом гри на відкритому повітрі буде стара і майже забута гра в знамено.

 • . 2

  Для початку необхідно вибрати місце для проведення гри. По можливості, поверхня повинна бути без великих купин, ям і колючок. Розмір ігрового простору залежить від кількості дітей. Позначивши краю поля, необхідно також розділити його на дві частини. Як орієнтири можуть виступати прикметні дерева або кущі. Щоб питання як розважити дітей на природі успішно вирішився, до гри необхідно подати не просто правила, а оточити їх цікавою легендою. У нашому випадку можна поділити дітей на дві команди. Одну команду оголосити індіанцями племені Вогню, іншу наректи індіанцями племені Води.

 • . 3

  Кожному члену команди видається стрічка, відповідна кольором вогню або воді. Стрічку необхідно пов’язати на плече. Члени команд рівномірно розподіляються по своєму ігровому полю. Суддя вішає косинку червоного кольору на ігровому полі племені Вогню і блакитну на території племені Води. Косинка є прапором племені, символізуючи вогонь, яким володіє одне плем’я і воду, яке знаходиться у владі іншого племені.

 • . 4

  Метою гри є заволодіти надбанням, тобто прапором, племені супротивників. При знаходженні на чужому полі, гравець може бути заморожений. Для цього достатньо дотику противника. Члени своєї команди можуть доторкнутися до товариша і розморозити його. Захопившись питанням: чим розважити дітей на природі, не варто забувати і про заходи безпеки. Для цього необхідно уважно стежити, щоб діти в процесі гри не штовхали один одного. При отриманні дітьми саден або порізів, необхідно негайно обробляти їх антисептиком.

 • . 5

  Коли стане помітно, що діти вже досить стомилися, гру можна зупинити. Незалежно від рахунку, необхідно оголосити, що племена вирішили об’єднати свої реліквії і утворити плем’я Дружби. Це випливає виконати для того, щоб у команди, що програла не виникло почуття досади, а у що виграла переваги, що може стати сприятливим грунтом для розвитку різних комплексів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :