Як і чим вивести клопів з квартири самостійно?

як і чим вивести клопів з квартири самостійно?

Вам знадобиться
 • Спирт-денатурат
 • Гас
 • Полин
Інструкція
 • . 1

  Комахи, які завелися в будинку або в квартирі, можуть зіпсувати настрій кому завгодно. Вони псують меблі, поїдають припаси і, що саме плачевний, можуть підірвати здоров’я. Комахи відкладають личинки в різних важкодоступних місцях, щілинах і пилу, що ускладнює їх усунення, піднімається питання, як вивести клопів з квартири. Одними з найбільш часто поширених небажаних комах в будинку є клопи. Незважаючи на те, що полюють вони вночі, активність вони можуть проявляти і в денний час. Ці кровоссальні жовтня завдають масу незручностей, вони можуть наносити до 10 укусів за раз. І це тільки один клоп! Як же позбудеться від цих набридливих комах раз і назавжди? Про це розповість стаття.

 • . 2

  Домашні клопи поселяються в теплих і сухих місцях, куди не проникає пряме сонячне світло. Це можуть бути тріщини на меблів, щілини у вікнах і підлогах. Ці комахи легко можуть потрапити в квартиру від сусідів або проникнути до разом з одягом і за допомогою інших речей. Можна купити антикварну річ і разом з нею придбати пару-трійку паразитів, які дуже швидко розмножаться. Тому потрібно ретельно оглядати покупки на предмет комах та їх личинок. Звичайно, можна викликати спеціальну службу, яка проведе дезінфекцію всієї квартири. Але домашні клопи можуть виробити імунітет до багатьох хімічних засобів, що значно ускладнить завдання, як вивести клопів з квартири.

 • . 3

  Виникає питання, чи можна позбутися від паразитів своїми силами? Так, безумовно, це можливо. Існує безліч перевірених засобів, які допоможуть вивести клопів з квартири самостійно. Можна вдатися до народних засобів, перевіреним часом. Спирт-денатурат. Ефективне і доступне засіб, воно зручно тим, що не залишає слідів на меблях, одязі і білизні. Необхідно місце скупчення клопів окропити денатуратом. Після чого добре провітрити кімнату, щоб позбавити від специфічного запаху спирту. Якщо є можливість залишити приміщення на пару-трійку днів, поставити на підлогу ємність з розчином аміаку. Приміщення слід загерметизувати і заткнути всі щілини гіпсом або вапном, щоб у комах не було можливості втечі.

 • . 4

  Можна використовувати оцет або гас, щоб вивести клопів з квартири. Змастити цим плінтуса, одвірки, нижню частину меблів. Розчин нафталіну ( 5 — 7 грам), бензолу ( 25 грам) і 75 грам денатурату розлити в ємності і поставити в декількох місцях квартири. Необхідна герметизація приміщення на пару днів, а потім добре провітрити квартиру. У рівних пропорціях змішати камфорне масло і скипидар. Обробити місця, по яких можуть повзати клопи. Відмінним засобом є полин. Рослина зв’язати в вінички і розкласти на підлозі в декількох місцях. Якщо жоден із способів не приніс бажаних результатів, можна скористатися хімічними засобами. Це можуть бути різні крему, спреї, розчини і свічки.

 • . 5

  До кожному засобу додається детальна інструкція, дотримуючись якої можна швидко досягти позитивного результату, тобто вивести клопів з квартири самостійно. Але у хімічних препаратів є і свої недоліки. По-перше, вони досить шкідливі і для людей в тому числі, тому робота з ними повинна проводитися дуже акуратно (повинні бути передбачені окуляри, рукавички, респіратор). По-друге, приміщення доведеться покинути на деякий термін. З давніх пір відомі фізичні методи позбавлення від клопів. Ці комахи не виносять холоду. Тому цілком ефективно провітрити приміщення взимку і підтримувати прохолоду хоча б добу. Якщо клопи оселилися в меблів, то можна просто винести ці предмети на мороз. Можна обробити меблі окропом — це також вб’є комах та їх личинок.

 • . 6

  Такі процедури краще провести повторно через тиждень-півтора, так як могли залишитися яйця комах, більш стійкі до термічної обробки. Ці методи швидкі і не вимагають ніяких витрат, але дають тимчасовий ефект, так як не вдасться остаточно вивести клопів з квартири. Ну і звичайно, якщо не вийшло самостійно впоратися з клопами, залишається можливість викликати фахівця, який зуміє грамотно попрацювати з хімікатами. Але в цьому випадку господарям потрібно буде покинути житло, адже хімія все-таки може надати вплив на здоров’я. Особливо негативно це може позначитися на людях, що мають легеневі захворювання або алергії.

 • . 7

  Для профілактики появи цих домашніх паразитів, необхідно прати речі і білизна при високій температурі (не нижче 60 градусів). Білизна міняти не рідше 1 рази на тиждень. Намагатися не тримати в будинку зайвих, старих непотрібних речей, відразу ж позбавлятися від них. Провітрювати приміщення — це корисно і для здоров’я. Затхле повітря може спровокувати появу домашніх паразитів. Ці шкідливі комахи тривалий час можуть обходитися без їжі, мігрувати в пошуках кращого життя, а значить і боротьба з ними чекає важка і довга, адже не так просто остаточно вивести клопів з квартири.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :