Як качати спину на турніку: воркаут

як качати спину на турніку : воркаут

Вам знадобиться
 • Турнік
 • Бруси
Інструкція
 • . 1

  У наш час вуличний вид спорту — воркаут набув популярності серед молоді. Адже завдяки турніках і брусів можна привести своє тіло в відмінну форму. Величезний плюс воркаута в тому, що займаються ним безкоштовно. Тренування проходять на вулицях і спортивних майданчиках, адже простіше займатися спортом у дворі, ніж відвідувати дорогі тренажерні зали. Молодь відмовляється від шкідливих звичок і намагається розвивати тіло і дух. Для початку дізнаємося, як качати спину на турніку. При виконанні вправ не можна вигинати спину і розгойдуватися. Перед підходами слід добре розім’ятися і розігріти м’язи, щоб уникнути травматизму. Щоб накачати «крила», необхідно виконувати підтягування з широким або звичайним хватом.

 • . 2

  Підтягування з широким хватом найбільш ефективно. Вправи необхідно виконувати з максимально розведеними руками. Тягнутися слід саме грудьми, а не підборіддям. Далі розберемося, як накачати низ спини. Найкраще виконувати вправи для низу спини на брусах. Для це потрібно закріпити ноги на брусах і повільно піднімати тулуб вгору. Таким чином гойдається, не тільки нижня частина найширшого м’яза, але й прес. Також на дані м’язи відмінно впливають підтягування.

 • . 3

  Після посилених тренувань необхідно добре розслабитися. Багатьом не поміщало б навчитися, як зробити розслабляючий масаж спини. Турнік — відмінний засіб для прокачування м’язів верхньої частини тіла. Але, займаючись тільки на турніку, що не можливо охопити всі необхідні м’язи. За цим для хорошого результату в програму тренувань слід включати додаткові вправи. Важливо пам’ятати про правильну техніку виконання вправ, тому як без неї буде додаватися тільки сила, а об’єм м’язів залишиться таким же. Але не тільки чоловікам, але і дівчатам необхідно тримати спину в тонусі. Тому дуже важливо знати, як дівчині накачати м’язи спини, щоб вона була міцна і здорова.

 • . 4

  Для цього найкраще підійдуть вправи на брусах з горизонтальним поднятиям корпусу і різні випади з гантелями. Тому, що виконувати практично всі види підтягувань для дівчини буде неймовірно складно. Найкраще дамам качати м’язи в тренажерних залах. Люди з переважно сидячим способом життя страждають сутулістю. Дуже важливо знати, як прибрати сутулість спини за короткі терміни. З даною проблемою допоможуть впоратися вищеперелічені вправи. Невеликі тренування спини допоможуть зробити її міцною, здоровою і красивою. Все залежить від бажання і сили волі людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :