Як керувати силою думки?

як керувати силою думки?

Вам знадобиться
 • Чітке намір змінити себе
 • Самоконтроль
 • Сили, щоб вчасно зупиняти себе
 • Викинути все зайве з голови
 • Розслабитися і діяти в гармонії з собою
Інструкція
 • . 1

  Наші думки — величезна сила. Це фундамент, цегла та всі інші складові внутрішнього світу людини, який є основою його зовнішнього світу. Але якщо вони ніяк не впорядковані і ллються розсіяним потоком зовні, то про яку силі думки може йти мова? Людина, що не контролює свої думки схожий на пристрій для поливу газону, виприсківая свої думки, свою силу в нікуди, що не направляючи її єдиним потоком на досягнення своєї мети.

 • . 2

  Виходить даремна трата і сил, часу, не виправдовуються очікування. Таку людину легко викликати на конфлікт, такі люди легко впадають у пригнічені стану, дозволяючи негативним думкам взяти над собою верх. Так як збільшити силу думки? Варто відмовитися від негативних думок. Вони відволікають вас від того, чого ви хочете. Наприклад, вас штовхнули і мало того, що не вибачилися, ще й нахамили.

 • . 3

  Ваша перша реакція — висловити в обличчя, все, що ви думаєте з цього приводу. А тепер зупиніться. Вас вивели на конфлікт, ви відповіли негативом, після цієї неприємної ситуації ваші думки будуть зайняті «обсмоктування», придумуванням нових колючих фраз, які ви навряд чи вже скажіть, будете переживати, що наговорили зайвого або вас буде трясти нервової тремтінням від того, що вас вивели з себе.

 • . 4

  Навіщо вам ці проблеми? Ви не поясните людині, що надійшли з вами некоректно, на підвищених тонах, відповідаючи на негатив негативом, скоріше навпаки переконаєте його надходити точно також. Набагато приємніше сфокусуватися на позитивних думках. Вам нагрубили, ви не надавши цьому значення, залишилися в стабільному емоційному стані і задоволені собою, що ви вище цієї людини. Отже, як керувати силою думки?

 • . 5

  Насамперед, це контроль своїх думок. Може здатися, що це легко, але варто серйозно зайнятися цим і розумієш, що контроль думок — величезна робота. Людина дізнається багато про себе ж з того, що він думає про оточуючих людей, як реагує на подразники або ж на смішні моменти. Поспостерігайте за тим, що діється у вас в голові. Для початку побудьте стороннім спостерігачем. Розберіться в собі і зрозумійте причину, мотивацію ваших думок. Що дратує, що подобається, що смішить або викликає розчулення.

 • . 6

  Після аналізу, потрібно відкинути всі негативні думки, вони не приносять вам нічого доброго. Не думайте про те, чого у вас немає, фокусуйтеся на тому, що у вас вже є. Це дозволить уникнути внутрішнього конфлікту і призведе до душевної рівноваги. Знаходьте позитивні сторони в будь-якій ситуації, якою б вона не здавалася неприємною на перший погляд. Шукайте привід, навіть у незначних місцях, посміхнутися і посміятися. Ви побачите, що ваше життя перетвориться на краще.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :