Як кинути Овна: таємниці зодіаку

як кинути овна: таємниці зодіаку

Вам знадобиться
 • Знати Овна
 • Діяти тактовно
Інструкція
 • . 1

  У людських взаємини часто настає момент, коли щира близькість і душевне тепло, потяг і пристрасть, які люди відчувають один до одного, вичерпуються. Не завжди це усвідомлюють обидва учасники відносин. Тоді доводиться діяти тому, хто зумів усвідомити сумну істину — любов пішла. І в цьому випадку, як і в безлічі інших, можуть допомогти зодіакальні знання. Знайти відповідь на питання як кинути Овна не так легко, як здається. Якщо Овен є одним з партнерів у взаєминах, то тут завжди буде існувати багато проблем, але одна з головних — завершення відносин. Випадково, при невідповідності характерів, при взаємній розчарованості розійтися з Овном вельми легко. А ось завершити відносини навмисно — велика проблема.

 • . 2

  Перед тим як розлюбити Овна, його другій половинці доводиться пройти чимало життєвих випробувань, приємних і неприємних подій. Овен — знак динамічний, в той же час схильний до егоїзму та інфантильності. Овни люблять ідеал, перетворюючи в оний свого партнера. Зводячи коханого на п’єдестал, вони запорукою збереження відносин роблять непорушність даного положення і здійснюють в ім’я ідеалу подвиги. Отже, один з найпростіших способів розлучитися — це зійти з п’єдесталу.

 • . 3

  Ще одне корисне знання — як ужитися з Овном. Овни в побуті часто вибагливі, поводяться по-дитячому, за багатьма аспектами свого існування не стежать, хоча жінки-Овни, наприклад, можуть самостійно робити всю «чоловічу роботу» — від вкручуючи лампочок до лагодження машини, вони при цьому можуть забувати поїсти або винести сміття. Надійний спосіб розлучитися з Овном — відмовитися для нього прибирати, готувати, надати власну інфантильність в побутових питаннях.

 • . 4

  Маючи уявлення про те, як привернути увагу Овна, можна чудово знати, як його позбутися. Овни ласі на яскраві фарби, сильні образи, потужні контрасти. Їх приваблюють люди активні, здатні показувати ту ж, що у Овна, енергію, силу, цілеспрямованість. Самостійно змусити Овна піти на розрив можна, просто ставши з яскравої персони «сірою мишею», нудною і нецікавою людині даного знаку.

 • . 5

  І нарешті, якщо знати, як одружити собі Овна, то отримати уявлення про те, як його позбутися взагалі не становить проблеми. Овни примхливі, себелюбні, оптимістичні, люблять панувати і повелівати над партнером, обожнюють компліменти. Якщо не йти їм назустріч і не створювати відкритого виклику, що не потурати їх дитячим звичкам, Овни самі захочуть розірвати відносини. Саме ж погане рішення — сказати Овна про бажання розлучитися безпосередньо, адже вони так люблять виклики.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :