Як кинути пити пиво без сторонньої допомоги?

як кинути пити пиво без сторонньої допомоги?

Вам знадобиться
 • Бажання позбутися залежності
 • Воля
 • Зміна обстановки і кола спілкування
 • Хоббі
 • Спорт
Інструкція
 • . 1

  Як кинути пити пиво без сторонньої допомоги? Багато людей недооцінюють небезпеку регулярного вживання пива. Це дуже підступний напій. Пиво створює ілюзію заспокоєння, людина купує пляшку для того, щоб відпочити і розслабитися. Але з часом однією пляшкою він вже не обмежується. Йому хочеться купувати пиво кожен день, так як він вже не мислить своє життя без щоденної дози спиртного. Пиво — слабоалгокольний напій, люди набувають його навіть для того, щоб втамувати спрагу в спеку, і абсолютно не бояться, що часте вживання пива може привести до алкоголізму.

 • . 2

  Рано чи пізно настає момент, коли людина починає відчувати свою залежність від цього напою. Ось тоді-то він і замислюється про те, як кинути пити пиво і позбутися шкідливої звички. Для початку людині треба зрозуміти, чи є його рішення серйозним, і чи справді він вважає, що у нього проблеми зі спиртним. Якщо відповіді на обидва питання будуть позитивними, то людині треба починати діяти. Без бажання і вірного настрою позбутися залежності буде непросто. Людині, схильній до алкоголізму, необхідно засвоїти, що пити спиртне йому не можна ні в яких кількостях.

 • . 3

  Немає нічого важливішого здоров’я, і якщо людина знатиме, як пиво впливає на організм, він скоріше спробує відмовитися від цієї згубної залежності. Чоловіки повинні засвоїти, що надмірне захоплення цим напоєм пригнічує вироблення чоловічого гормону тестостерону. У чоловіків, що зловживають пивом, зовнішній вигляд і характер стають менш мужніми, а потенція падає. У складі напою міститься аналог естрогену — жіночого статевого гормону. Знання цих фактів допоможе чоловікам прийняти рішення відмовитися від пива. В іншому зловживання пивом надає таку ж дію на організм, як і надмірне захоплення іншими спиртними напоями. Це і серцево-судинні проблеми, і вплив на потомство, поступова деградація і багато іншого.

 • . 4

  Якщо члени сім’ї питущого замислюються про те, як відучити пити пиво близької людини, їм необхідно знати, що без його бажання результату не буде. Людині треба проаналізувати, яка обстановка найбільше своєму розпорядженні його до прийняття цього напою. Бажаючий кинути пити повинен постаратися замінити пиво яким-небудь безалкогольним аналогом або смачним блюдом. Справитися з шкідливою звичкою може допомогти зміна обстановки і кола спілкування. Людина повинна бути постійно чимось зайнятий, щоб у нього не залишалося часу на розслаблення з пляшкою пива. Добре допомагає побороти залежність захопленість яким-небудь новим заняттям або хобі.

 • . 5

  Якщо людина замислюється про те, як перестати пити пиво, йому можуть допомогти регулярні спортивні тренування. За допомогою спорту можна не тільки привести тіло в відмінну форму і зміцнити здоров’я, а й перебудувати режим дня. На вживання спиртних напоїв у людини просто не залишиться часу, а пізніше — і бажання. Зміниться коло спілкування, з’являться нові знайомі, що приділяють увагу своєму здоров’ю. Людина знайде нові способи проведення дозвілля, йому буде попросту шкода безцільно витрачати свій час і гроші на випивку. Для того, щоб самостійно позбавитися від алкогольної залежності, людині буде потрібно бажання, воля і рішучість.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :