Як кинути пити пиво самостійно: перевірений метод

як кинути пити пиво самостійно : перевірений метод

Вам знадобиться
 • Папір
 • Ручка
 • Календар
Інструкція
 • . 1

  Щоб перемогти згубну звичку, перш за все необхідно мати мотивацію перемогти прихильність до цього напою. Тому кращим варіантом для початку відмови від пива, буде той час, коли мозок не буде затуманений алкоголем. У цьому випадку можна здригнутися і дати мозку визначені заряд, який допоможе розпочати вироблення стратегії, завдяки якій буде успішно вирішена і сама задача — як кинути пити пиво самостійно.

 • . 2

  Для того, щоб допомогти усвідомити реальність, людині може знадобитися допомога з боку близьких, які будуть підтримувати його на непростому шляху. Тільки в цьому випадку на зміну швидко проходить після похмілля обіцянці «більше ніколи в житті не візьму в рот алкоголю», приходили реальні дії щодо позбавлення згубної залежності. Тому дружині теж потрібно отримати інструкції — як чоловіка відучити пити пиво

 • . 3

  Для того, щоб усвідомлення негативного впливу алкоголю (пива) на організм, було ще більш ефективним, можна застосувати наочну методику, розписавши всі переваги тверезого стану в порівнянні з тими проблемами, які виникають при рясному вживанні цього напою — нерозуміння в сім’ї, неможливість сісти за кермо, втрата концентрації, головні болі.

 • . 4

  Можна згадати і про те, наскільки складна задача — як прибрати запах пива, якщо після пиятик необхідно опинитися на роботі. Для додаткової мотивації в обов’язковому порядку рекомендується перегляд тематичних роликів, прочитання медичної літератури. Можна звернутися й до книг Алена Карра, який багатьом допоміг в усвідомленні того шкоди, який допоміг в усвідомленні шкоди алкоголю багатьом людям.

 • . 5

  Після кількох днів можна зрозуміти, що проблема — як відмовитися від пива, не так вже й серйозна. Головне — поміняти звички свого життя, постаратися замінити ті заходи, які вимагають присутності алкоголю (бари, застілля, вечори перед ТВ з пляшкою пива) на більш активні заняття — спорт, велосипедні прогулянки, захоплення). А отже, часу на те, щоб заливати нудьгу пивом, просто не залишиться і розслаблення можна бут отримати іншим способом.

 • . 6

  Якщо складно прийти до повної тверезості відразу, то існує прийом — як відучити чоловіка від пива поступово. Для цього варто скласти графік поступового припинення пивної залежності. Вже протягом півроку можна м’яко і безболісно подолати звичку, поступово зменшуючи дозу прийнятого пива з декількох банок на тиждень, до того моменту, коли і 1 пляшки раз на місяць стане багато. Усвідомлення проблем — це один з перших ключів до успіху на шляху боротьби з пивною залежністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :