Як класти підлогу в лазні?

як класти підлогу в лазні?

Вам знадобиться
 • Гравій і пісок
 • Щебінь або колоті цеглини
 • Глина
 • Пінопласт крихта
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж почати заливати підлогу в лазні, необхідно на попередньому етапі заготовити фундамент для кам’янки. Також, має бути повністю завершена робота над системою, призначеної для видалення використаної води з приміщення, або, інакше кажучи, дренажна система.

 • . 2

  Якщо на ділянці, де розташовується лазня, під нею піщаний грунт, рекомендується зробити так звану яму для поглинання глибиною більше півметра. Найбільш оптимальні розміри — 60 х 60 см і більше. Як заповнювач можна застосовувати бита цегла, гравій, щебінь або звичайний пісок. У мийному приміщенні грунт рекомендується ущільнити. У поглинається ямі повинен бути витриманий деякий ухил, біля фундаменту на грунт необхідно укласти глину.

 • . 3

  Підготовчі роботи в питанні про те, як класти підлогу в лазні, найбільш значущі. Якщо ділянка, на якому розташовується лазня, з глинистого грунту, який практично не вбирає рідини, необхідно зробити приямок в мийному приміщенні. Він буде збирати воду, і з нього вона буде відводитися в поглинаючу яму або в труби дренажної системи. Великих розмірів приямок робити не варто, як правило: 30 х 30 х 30 см.

 • . 4

  Після того, як приямок викопаний, від нього необхідно прокласти водозливну трубу, її краще розташовувати через фундамент лазні під невеликим ухилом. Так вся вода буде надходити в приямок, а після мимовільно втечуть в поглинаючу яму через дану трубу. Її також рекомендується обладнати гідрозатворним обладнанням, щоб не допустити проникнення неприємних запахів.

 • . 5

  Перш ніж класти підлогу в лазні, необхідно переконатися, що на глибині 10 — 15 см під ним буде шар гравію або піску. Рекомендується також витримувати невеликий ухил, щоб вода могла самовільно стікати в дренажну систему. Покриваючи підсипку бетоном, не слід робити шар сильно товстим — 5 — 7 сантиметрів. Після бетон поривається розчином цементу, поверхню підлоги вирівнюється. Щоб надати бані естетичний вигляд, підлогу можна покрити плиткою для підлоги. Рекомендується також додати в бетонну стяжку пінопластову крихту, яка буде служити в якості утеплювального матеріалу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :