Як клеїти метрові шпалери: основні складності

як клеїти метрові шпалери: основні складності

Вам знадобиться
 • Клей КМЦ
 • Шпатель — терка
 • Пластиковий шпатель для шпалер
 • Ємність для води
 • Шпалери різного виду
Інструкція
 • . 1

  Як наклеїти шпалери і що для цього треба? Для того щоб розібратися, як виконувати наклейку шпалер, слід зрозуміти, який клей потрібно купувати. Перш ніж купувати клей, потрібно виконати закупівлю самих шпалер і після визначення основи закупити клей. Якщо питання зачіпає, як клеїти паперові шпалери, то спочатку слід визначитися з клеєм і закупити КМЦ бурової, який чудово приклеїть звичайні шпалери. Розфасовки цього складу мають вагу 250 гр і 500 гр, а вартість невелика. Цей клей необхідно залити водою кімнатної температури і відставити на 24 години для набухання. По закінченню цього часу клейовий склад повністю готовий. Насамперед слід виконати грунтування стін цим же готовим складом, після чого нарізати звичайні шпалери і по черзі промащуючи їх клеєм наносити на стіну і розтирати заздалегідь підготовленої чистою ганчіркою.

 • . 2

  Більш серйозний підхід вказує на те, як клеїти рідкі шпалери. Цей матеріал був винайдений не настільки давно і поки багатьом невідомий. Тому більшість громадян просто не розуміють про що йде мова. Дані шпалери продаються в поліетиленових кульках і мають вигляд тирси. Процес роботи вимагає ідеально рівної поверхні, яку слід прогрунтувати. Далі, в налиту воду слід висипати вміст малого пакету і добре перемішати. Наступним рухом висипається великий пакет і перемішується вручну. Після чого, за допомогою шпателя — терки, наноситься склад на стіну і втирається. Так виконується процес нанесення на стіну рідких шпалер.

 • . 3

  Більш поширений вид шпалер є вініловий і флізеліновий, і слід розглянути, як клеїти метрові шпалери цього розміру. Для цього буде потрібно вініловий або флізеліновий клей швидкого приготування. При наклеюванні — шпалери клеєм не змащувати. Всього лише досить нанести клей на основу стіни і добре розтерти. Заздалегідь підготовлені шпалери наклеюються встик один до одного, починаючи з верхньої точки і розгладжуються за допомогою пластикового шпателя. Можна використовувати і чисті ганчірочки, якими слід виганяти повітря з під самого матеріалу. Це робиться зигзагоподібним ялинковим рухом. Процес роботи дуже чистий і не вимагає особливих навичок.

 • . 4

  розглядаючи тему, як розводити клей для шпалер, слід врахувати, що даний матеріал існує у вигляді гранульованого порошку і чим те нагадує тирсу. Дешевий варіант цього клею розводиться водою і вимагає час для набухання. Зазвичай заготовляють такий клей за один день вперед і тільки по закінченню доби застосовують за призначенням. Більш якісні клейові склади коштують більше, але вони вже мають спеціальні призначення зазначені на упаковках. Процес приготування даного клею відбувається за три хвилини. Достатньо всього лише розкрутити воду в ємкості і з краю призвести засинання клею.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :