Як клеїти паперові шпалери: поради перевірені часом

як клеїти паперові шпалери: поради перевірені часом

Вам знадобиться
 • Паперові шпалери
 • Клей
 • Рідкі шпалери
 • Метрові шпалери
Інструкція
 • . 1

  Якщо ремонт буде проводитися самостійно, то виникає чимало питань, що стосуються всіх цих ремонтних робіт: як правильно пофарбувати рами, як якісно виконати побілку стелі, як виконати декоративну обробку та облицювальні роботи. Дуже часто можна подумати, що обклеювання стін шпалерами здається найбільш простою роботою у всьому задуманому ремонті. Проте ж при виконанні такої роботи навіть фахівці можуть допустити деякі помилки, отримуючи в результаті неякісний результат. До поклейки шпалер потрібно поставитися дуже серйозно, вони вимагають акуратності і витримки, адже саме завдяки їм змінюється весь вигляд приміщення.

 • . 2

  Отже, як клеїти паперові шпалери? Для початку потрібно приготувати клей. Вибрати Чи спеціальний клей, призначений спеціально для поклейки паперових шпалер, або зупинитися на клейстері, який можна приготувати самостійно (знадобитися лише пшеничне або житнє борошно, вода і марля — для проціджування отриманого розчину), кожен повинен вибрати сам. Вибір клею буде повністю залежати від типу шпалер. Як розводити клей для шпалер, якщо вибір все-таки зупинений на ньому? Одними з найнадійніших шпалерних клеїв залишаються клеї на основі карбоксиметилцелюлози (КМЦ). У спеціальній тарі його потрібно залити теплою водою. Для його повного розчинення потрібно 12 — 15 годин. Протягом цього часу його треба обов’язково перемішувати — він повинен дійти до стану рідкого киселю.

 • . 3

  Паперові шпалери можуть бути сімплексні або дуплексні. Сімплексні — це одинарні шпалери, а дуплексні — двошарові, на звичайному папері другим шаром лягає рельєфний. Але у кожному випадку з паперовими буде трохи складніше, порівняно з тим, як клеїти рідкі шпалери.

 • . 4

  Сімплексні шпалери клеяться з нахлестом ( 2 — 3 мм), дуплексні — клеять встик. Шпалери можуть бути різними і по ширині. І перед тим як клеїти метрові шпалери, всі підготовчі дії повинні бути такими ж. Шпалери обрані, клей готовий. Перед тим як почати клеїти шпалери, їх потрібно поділити на готові відрізки. Відрізки вимірюються таким чином: одна людина тримає рулон під стелею, роблячи позначку, а його помічник, приймаючи рулон внизу у плінтуса, робить помітку — лінію для відрізу. Шпалери краще різати канцелярським ножем. Для нанесення клею краще використовувати валик або кисть, але обов’язково широку. Після того як клей завдано, потрібно скласти краю внутрішньою стороною (щоб вони добре просочилися). Потім необхідно прикріпити до наміченої верхньої лінії підготовлений відрізок, і починаючи з верхнього краю, виганяючи повітря, поступово, приклеїти шпалери до стіни.

 • . 5

  Найголовніше завдання — не допустити в приміщенні протягів. Навіть найменший вітерець може зіпсувати всю роботу. Досвіду набиратися краще на дешевих шпалерах, а освоївши всі правила їх поклейки, наступного разу переходити на дорогі, більш якісні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :