Як клеїти пінопласт до стіни?

як клеїти пінопласт до стіни ?

Вам знадобиться
 • Плити Пінопласту
 • Клей або піна
 • Поверхность
Інструкція
 • . 1

  Пінопласт це один з видів будівельних матеріалів, який вживається не тільки будівництві. Пінопласт дуже зручний: він дешевий і простий у монтажі. Його можна застосовувати як у будівництві великих будівлі, так і в індивідуальному будівництві. Але він має один недолік: висока горючість. При горінні він виділяє задушливий газ. Але так як багато сучасні матеріали при горінні також виділяють газ, то цей мінус можна прибрати. Дуже широко пінопласт застосовується як утеплювач для будинку, квартири. Як клеїти пінопласт до стіни?

 • . 2

  Клеїти пінопласт до стіни, стелі дуже просто і швидко. Використовувати можна будь-яку суміш. На початку цієї процедури, необхідно підготувати поверхню, а саме вирівняти поверхню і прибрати всі нерівності. Підготувати розчин, як вказано на упаковці. Краще використовувати рідкі цвяхи (найбільш надійно). Розмістити краплі по кутах пінопласту і в центр. Наслідувавши цієї інструкції можна з легкістю вирішити питання: як приклеїти пінопласт до стіни.

 • . 3

  Клей необхідно розмішувати будівельним міксером, до повної готовності (без грудочок). Дуже рідким клей не повинен бути. Після приготування розчину і поверхні можна приступати до монтажу: потрібно нанести клей на поверхню пінопласту і придавити до стіни. Зробити теж саме з усіма іншими плитами пінопласту. Шви між плитками необхідно замазати клеєм. Якщо потрібно обклеїти зовнішню частину будинку, то необхідно використовувати фасадний клей. Після виконання цієї інструкції у замовника відпаде питання: як утеплити стіни пінопластом? Після нанести на плитки армуючої сітки, все тим же клеєм.

 • . 4

  Потім потрібно зашпаклювати і пофарбувати в потрібний колір. При неможливості вирівняти поверхню потрібно використовувати спеціальну поліуретанову монтажну піну (рідкий пінопласт). Нерівність можуть досягати 1 — 3 сантиметри. При використанні цієї піни, потрібно нанести її смугами по краях і жирної смужкою в центрі. Плюс піни — це робота при низьких температурах і без підготовки розчину. Бажано перевіряти все на практики і потім вже визначиться для подальшого використання. Прочитавши ці поради можна зрозуміти, як кріпити пінопласт до різних поверхонь. При недовіру до сучасних компанія з виробництва пінопласту, можна приготувати пінопласт в домашніх умовах.

 • . 5

  Для цього необхідно мати спеціальну установку будинку. Її можна замовити або купити в будівельному магазині, також можна замовити курси з приготування пінопласту. Все що необхідно знати це з чого складається пінопласт, його властивості та функції. А при дотриманні правил безпеки і вдалих способи отримання пінопласту можна організувати свій бізнес. І тепер можна швидко відповісти на питання: як зробити пінопласт своїми руками. Виходячи з усього вище викладеного можна зробити висновок, що пінопласт це універсальний утеплювач будинку. Використання саме цього матеріалу заощадить сили, час і гроші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :