Як клеїти шпалери в кутах: поширені помилки

як клеїти шпалери в кутах : поширені помилки

Вам знадобиться
 • Шпалери
 • Клей
 • Кисть
 • Ножиці
 • Схил
Інструкція
 • . 1

  Складність наклеювання шпалер в кутах обумовлена масою критеріїв, серед яких можна виділити і людський фактор, і низька якість застосовуваних матеріалів, і недостатній досвід виконавця. Але, мабуть, найбільш значущим показником, який впливає на прояв подібних дефектів, вважається кривизна стінових поверхонь, а відповідно і викривлення ділянок дотику суміжних стін. Тому перед тим як клеїти шпалери в кутах, бажано визначити наступні показники: ступінь викривлення кутів, тип використовуваних матеріалів, візуальний огляд місця стикування.

 • . 2

  Часто зустрічається помилкою багатьох виробників робіт при обробці кутів вважається наклеювання цілих полотнищ з вертикальним зламом на дані ділянки. Адже при застиганні клеїть складу відбувається стиснення матеріалу, через що у підстави кута лист буде мати дугоподібну порожнисту форму. Якщо ж подібним чином обклеювати викривлені ділянки, то лист, що потрапляє на суміжну стіну, до того ж не зможе виступати в якості базового елементу для продовження оздоблювальних процедур.

 • . 3

  Щоб подібного не відбувалося, всю операцію необхідно виконувати в два етапи. Тобто спочатку приклеювати шматок полотнища, виступаючого за ріг на 20 — 30 мм, а вже після цього приклеювати внахлест новий лист, починаючи безпосередньо від кутової площині, домагаючись вертикального розташування полотнища. До того ж, щоб уникнути труднощів, перед тим як клеїти кути вініловими шпалерами, бажано площині стіни постачити відповідною розміткою, а після безпосереднього приклеювання листа в кут на ділянці суміжної стіни виробляти вертикальні надрізи, застосовуючи монтажний ніж або ножиці.

 • . 4

  Якщо передбачається обклеювання кутів флізеліновимі шпалерами, то необхідно передбачити попереднє вирівнювання місць примикання. Це пов’язано з тим, що даний тип шпалер відноситься до дорогих позиціях, а помилкове їх наклеювання може зіпсувати візуальне сприйняття від приміщення.

 • . 5

  Найкраще виконувати вирівнювання кутів з використанням перфорованих металевих куточків, які встановлюються в кут за допомогою будівельних розчинів, а що утворилися перепади також вирівнювати шпаклювальними складами. Ну і наостанок потрібно відзначити, що перед тим як стикувати шпалери в кутах, в обов’язковому порядку потрібно виробляти підготовку поверхонь, а саме їх вирівнювання та грунтування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :