Як клеїти шпалери з бамбука?

як клеїти шпалери з бамбука?

Вам знадобиться
 • Валик
 • Рідкі цвяхи або вініловий клей
 • Шпалери з бамбука
Інструкція
 • . 1

  Шпалери з бамбука мають цілий ряд переваг. Вони можуть відштовхувати пил. Вони виглядають красиво і не вицвітають. Розщеплений бамбук, який закріплений на тканинній основі, може додати вишуканий і неповторний вигляд практично будь-якому приміщенню. Пред тим як клеїти шпалери, необхідно продумати, як Ви це будете здійснювати. Адже такі шпалери мають одну особливість. Якщо обклеїти стіни однотонними бамбуковими шпалерами, то приміщення придбає нудний вид. Саме тому слід поєднувати кілька кольорів. Це допоможе створити сучасний і стильний інтер’єр приміщення.

 • . 2

  Всі відтінки необхідно вибирати різної інтенсивності, але однієї кольорової гами. Отже, як клеїти шпалери з бамбука? Кліть бамбукові шпалери можна на будь-яку підставу: на цеглу, цемент або дерево. Для кріплення шпалер можна використовувати новітній вид клеїть матеріалу — рідкі цвяхи. На ДСП або брус можна прибити шпалери маленьким цвяхами. Перед початком робіт необхідно ретельно вимити поверхню, на яку будуть клеїтися бамбукові шпалери. Нехай стеля або стіна добре просохне. Якщо на поверхні є штукатурка, то її слід видалити, так як такий матеріал обсипається. Шпалери з бамбука не триматимуть на такому матеріалі міцно. Стіни необхідно підготовляти ретельно, знімаючи на час всі розетки і вимикачі, видаляючи всі старі шпалери.

 • . 3

  Після цього можна приготувати хороший клей. Краще використовувати клей для вінілу. Для таких шпалер не підходить клей, у складі якого є вода. Клей слід наносити і на шпалери з бамбука, і на поверхню стіни. Після цього потрібно трохи почекати, поки клей на стінах не стане більш густим, а змащені шпалери не просочаться ім. Якщо ж клеїти шпалери відразу після нанесення клею, то можуть утворитися бульбашки повітря, які зіпсують всю роботу. Шпалери необхідно акуратно притискати до поверхні, а потім прокатувати шпалерним валиком. Технологія обклеювання бамбуковими шпалерами нагадує обклеювання стін звичайними. Головне підібрати якісний лей. Клеяться шпалери з бамбука встик. Варто уважно вивчити інструкцію, яка додається до шпалер. Там можна знайти корисні поради.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :