Як клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі?

як клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі?

Вам знадобиться
 • Поверхность
 • Клей
 • Шпалери
Інструкція
 • . 1

  вініловими шпалерами можна оформляти самі різні поверхні. Обклеювання не вимагає спеціальних знань і навичок, але необхідно враховувати деякі нюанси. Це дозволить уникнути можливих помилок. У першу чергу необхідно правильно підготувати поверхню, так як від цього залежить кінцевий результат робіт. Обов’язково потрібно повністю зчистити старе покриття, а також видалити бруд і пил. Необхідно закласти ямки і тріщинки, а також вирівняти стіни. Дрібні дефекти шпаклюються, а великі нерівності потрібно заштукатурити. Потім поверхню необхідно ошкурить, а також обов’язково покрити грунтовкою, яка значно збільшить зчеплення шпалер зі стіною.

 • . 2

  Поверхня повинна гарненько просохнути. Потім необхідно правильно розмітити стіни, так як від цього залежить якість робіт. Це потрібно зробити заздалегідь, так, як клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі потрібно рівно. Особливо важлива розмітка для полотен з горизонтальними і вертикальними смужками, а також з різними малюнками. Невеликий перекіс перший смужки стане в кінці зорово помітним, особливо біля вікон і дверей. Для розмітки можна використовувати довгий рівень або будівельний висок. Проводиться строго вертикальна лінія, яка повинна розташовуватися на відстані ширини однієї смуги від кута, за вирахуванням двадцяти сантиметрів для напуску. Небажано стикувати полотна в самому кутку.

 • . 3

  Потім необхідно розмішати клей, який обов’язково повинен бути призначений для даного типу покриття. Приготавливается суміш згідно інструкції, що додається, але консистенцію можна зробити трохи густіше. Клеєм не потрібно намазувати смуги, тому клеїти вінілові шпалери на флізеліновій основі нескладно.

 • . 4

  У випадку помилки полотно можна легко зняти, а потім приклеїти смугу заново. Клейова суміш наноситься на стіну густим шаром валиком або пензликом, але обов’язково на площу одного приклеиваемого листа. Необхідно ретельно промазувати кути, а також місця, де смужки будуть стикуватися. Відрізається лист шпалер необхідної довжини і прикладається до стіни. Край полотна повинен строго відповідати накресленої лінії. За допомогою спеціального пластикового шпателя смуга акуратно розгладжується, щоб повністю вигнати бульбашки повітря і надлишки клею. Рухатися треба від центру до країв. Основа полотна не дозволить йому розтягнутися, тому пригладжувати можна з деяким натиском. Але якщо вінілове покриття має малюнок, то зайвий клей потрібно виганяти обережніше. Особливу увагу необхідно приділити місцю стику шпалерного смуги і стельового багета або плінтуса. Місце з’єднання необхідно особливо ретельно сформувати, оскільки від цього залежить рівність зрізу. Якщо при підгонці малюнка утворився великий надлишок, потрібно сформувати згин полотна.

 • . 5

  Верхня обрізка проводиться за допомогою спеціальної металевої лінійки, але можна також використовувати широкий штукатурний шпатель. Ними щільно притискається стик, а потім гострим малярським ножем відрізається надлишок шпалер. Лезо обов’язково має бути чистим і гострим, так як притупленим кінцем відрізати промокле полотно не вийде. Шпалери просто зімнуть або порвуться. Потім видаляються надлишки знизу. Нижня обрізка не вимагає ідеальної рівності, так як нижня частина настінного покриття закривається підлоговими плінтусами. Потім стіна оклеивается наступній смугою встик з попереднім листом, тому за швом потрібно ретельно стежити. Невеликий зазор можна видалити методом натягування, так як шпалери на флізелін абсолютно не втрачають форми. Різкими ривками необхідно підганяти смугу до попереднього полотну.

 • . 6

  Рухатися потрібно зверху вниз, а потім бажано прокатати шов спеціальним валиком. Але таким способом можна видалити тільки зазори в один міліметр, тому лист необхідно відразу правильно підганяти. Так само оформляється вся площа приміщення. Після виконання робіт необхідно уважно оглянути всі полотна, так як на покритті можуть утворитися бульбашки. Видалити їх можна за допомогою невеликих надрізів гострим ножем. Потім з бульбашок потрібно вигнати повітря і пригладити це місце шпателем. Настінне покриття повинне висихати в повністю закритому приміщенні, щоб не було протягу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :